Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Mlhovky ( takovou totální zbytečnost na touru snad ani nelze srovnávat :o )

To že je to totální zbytečnost si myslíš ty. V mlze doporučuju u protijedoucích aut pozorovat, jestli vidíš prvně mlhovky a nebo klasická světla. Já ve většině případů mlhovky (ten opačný příklad jsou hlavně OI, které je mají nahoře). Za další vypadá OII bez mlhovek divně, za další jde snadno dokódovat odbočovací světlo. Což je funkce velmi, velmi příjemná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojler: Ano záměrně 1,4 a combi jako varianta k fabia combi 1,2htp 51kw. Kdo má 1,4 si ji chválí.

Kolik jezdí fabii se 40kw nebo 44kw motorem a jsou spokojeni ;)

Jen zdůrazním, že to nikomu nevnucuji každý ať vybírá dle svého :)

A ještě Bojler: díky za to vlákno o akcích a výbavách :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte podobné zkušenosti...

Všiml jsem si, že mi zůstává na zadním nárazníku na černém plastu nějaká rez, tak jsem koukl na dveře a byla tam... Mám sedřený a odpadaný lak na hraně dveří, protože dveře dřou na spodní černou umělou hmotu na nárazníku. Teď nevím, jestli je zakopaný pes ve špatně seřízených dveřích nebo špatně namontovaný nárazník. Mám tam za salonu dodatečně montované park. senzory, údajně museli sundat nárazník a pak ho zřejmně špatně nasadili. V pondělí jdu na reklamačku, tak jsem zvědavý, jak dopadnu. Každopádně budu trvat na seřízení a přelakování, ale víte jak to s těma reklamačkama chodí....Nemáte někdo podobné zkušenosti?

post-27115-0-84194000-1311247797_thumb.j

post-27115-0-94023800-1311247806_thumb.j

post-27115-0-62436900-1311247814_thumb.j

post-27115-0-60088200-1311247824_thumb.j

post-27115-0-47828300-1311247834_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pořád zvažuju nad tím chipem, co mi k tomu můžeš napsat, je to opravdu, až tak znát, jak každý popisuje, šel by jsi do toho znova a u koho mi to můžeš doporučit. Minulý týden jsem jel s rodinou na výlet, docela naložený, klima on, a při předjíždění autobusu, který jel jako prase bych ten chip považoval za docela dobře vložené peníze v rámci bezpečtnosti... Nevím jak je to s tou spotřebou, mě to ukazuje průměr 5,1, což beru za docela slušné. Přijdou mi docela solidní firma Drápek a firma STEINBERGER CHIPTUNING ZLÍN....Díky za odpověď.

Doporucit ti ho muzu a urcite bych si ho nechal udelat znova. Rozdil ve vykonu je dost zasadni, coz je vetsinou plus. Par negativ se najde: obcas ztrata adheze na mokru, pri nalozenym aute tahani volantu pri akceleraci mirne do zatacky nebo pri predjizdeni, vyraznejsi kopanec kolem 2000ot - narocnejsi davkovani plynu (predevsim v nizsich otackach, pak je narust plynuly az do 4000ot.) a to hlavni, podvozek zaostava, chybi sestka... Ja ten vykon vyuzivam hlavne pro rychly predjeti, na zavodeni v zatackach oktavka neni. Na dvojku nikdy neslapu k podlaze, nejlepsi je predjizdeni na ctyrku - od 80 do 130km/h paradni plynulej zatah. Je taky fajn, ze kdyz se ti nekdo lepi na zadek a neni ti to prijemny, casto mu ujedes. Co se tyce vykonu, dava se obvykle kolem 100kw a 300Nm, coz je asi horni limit, kdyz nechces prijit o spojku nebo turbo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...