Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Abych řekl pravdu tak se mi zdá že i u jinech aut je to to samé, také tam profukuje co si pamatuju, nic zvláštního, jinak by jsi měl pak okna zamzlžená kdyby tam nebyla žádná cirkulace!!

Je to možný, už to neřešim jen mě to zajímalo proč to tak je. Ale právě že se mi fabka dost mlží ať jedu jak chci když nepustim větráky tak nic nevidim, právě teď když začíná být chladno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možný, už to neřešim jen mě to zajímalo proč to tak je. Ale právě že se mi fabka dost mlží ať jedu jak chci když nepustim větráky tak nic nevidim, právě teď když začíná být chladno.

To je prostě normální, s tím nic nenaděláš. Já to tak moc nepozoruju, protože nikdy jsem u žádnýho auta větrák nevypínal, vždycky ho mám na 1 a když je potřeba tak ho zesílím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Všechny zdravím, chci se zeptat jestli někdo z Vás nemá u nové tourky problém se záběrem spojky. Zdá se mi divné , že mi spojka zabírá až uplně nahoře v samotném kraji. Při rozjezdech ,kde křižovatka střídá křižovatku, mám někdy docela problém trefit se do záběru tak, abych se plynule rozjel. Při normálním ježdění nemám s řazením problém. Myslím u vyšších rychlostních stupnů. U nového auta mě to zaskočilo, nevím jestli je to v normálu. Řekl bych ,že u staré oktávky spojka zabírala více od spoda. Díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě spojka zabírá optimálně někde ve středu chodu pedálu, nevím jestli je to normální, když bere až nahoře, moc by mi to asi nevyhovovalo a nejspíš bych to řešil v servisu.

Jinak k zamlžování, vzhledem k climatronicu nemám problém. Jinak stále naprostá spokojenost, jel jsem se dvěma koly na střeše s plným kufrem přes celou republiku se spotřebou 5,8 l/100km, ale dodržoval jsem rychlostní limity, jinak spotřeba dlouhodobá 5,3/100km. Oleje kapku ubylo, ale úbytek ještě nic nehlásí.

Rozhodovat se znova dnes s koupí Tourky a nabídkou OII (opravdu hodně dobrou), tak i přesto bych šel do Tourky 1,9 Tdi, combi, než OII 1,4Tsi - moc po mě naházejte šutrama :) , ale pro mě je ten traktůrek opravdu srdeční záležitost! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dneska auto absolvovalo roční prohlídku, najeto 29775km, takže to vyšlo vlastně akorát. Olej jsem si dovezl vlastní, žádný problém, zeptal se jestli je všechno v pořádku, nahlásil jsem dvě věci a auto tam nechal. Když jsem si ho přebíral, tak byly skla čistý, koberečky umytý, vysáto.

Faktura - myslím,že cena velice, velice pěkná, oproti tomu, co tu už bylo. Dohromady mě to vyšlo na 3259,- :)

post-4530-0-41046100-1294246841_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska auto absolvovalo roční prohlídku, najeto 29775km, takže to vyšlo vlastně akorát. Olej jsem si dovezl vlastní, žádný problém, zeptal se jestli je všechno v pořádku, nahlásil jsem dvě věci a auto tam nechal. Když jsem si ho přebíral, tak byly skla čistý, koberečky umytý, vysáto.

Faktura - myslím,že cena velice, velice pěkná, oproti tomu, co tu už bylo. Dohromady mě to vyšlo na 3259,- :)

Zdravím , mě si na garančku pozvali až za dva roky od data prodeje. Jel jsi tam po roce z vlastní vůle nebo se tam má jet už po roce. Bylo mi řečeno, že tam lijou LONG LIFE olej a tak mám přijet až za ty dva roky. No a ted jsi mě trochu zaskočil s tím, že tam jedeš už po roce. Mám 1.6 benzínák.

Editováno: , autor: markyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , mě si na garančku pozvali až za dva roky od data prodeje. Jel jsi tam po roce z vlastní vůle nebo se tam má jet už po roce. Bylo mi řečeno, že tam lijou LONG LIFE olej a tak mám přijet až za ty dva roky. No a ted jsi mě trochu zaskočil s tím, že tam jedeš už po roce. Mám 1.6 benzínák.

pokud se podivas do servisní kníky tak je tam napsane co nastane dřiv bud 30 000tis km nebo 2 roky a Garrett najel za rok 30 000 tis km tak proto jel do servisu na garancku po roce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se podivas do servisní kníky tak je tam napsane co nastane dřiv bud 30 000tis km nebo 2 roky a Garrett najel za rok 30 000 tis km tak proto jel do servisu na garancku po roce

DÍíky, už mám jasno. Tak at vám to všem bez problémů jezdí. Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záruku máš na 2roky pokuď jsi si nepřiplácel , a tak je lepší už jenom z tohodle hlediska tam jezdit po roce!!!

Proč ti budou kontrolovat auto 1x za 2roky když můžou 2x za 2roky!!

a co kdyby tam jel ještě potřetí? to je přece lepší než dvakrát ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám najeto 16 tis. a chystám se do servisu taky, vím, že mám ještě čas, ale rozhodl jsem se pro změnu intervalu na 15 tis./rok. Určitě tím nic nezkazím, když olej vyměním dříve. Když jsem to oznámil v servisu (návštěva jen ohledně pojistky od rádia, nechtělo se mi ho tahat z palubky), že se příští měsíc stavím, kroutili hlavou, že je to zbytečné, možná ano, ale já se už rozhodl. Jinak koupil jsem olej Shell Diesel HX7, cena 1125 kč - 5 l, prohlídka prý do 1500 kč, dám vědět pro ostatní vlastníky Tourky k porovnání. Jinak stále naprostá spokojenost, moc chválím climatronic, nastaveno AUTO 20-22 C a nezamlží se a nezamlží se.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...