Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Majitel firmy mel pager, satelitni vyhledavani a uz se mu par Jaguaru a dalsich aut stejne ztratilo...

když někdo to auto chce ukrást a je to profík tak ho ukradne ikdyby bylo sebevíc zabezpečený (zejména na objednávku atd...) alarm může pomoct proti zlodějíkům amatérům nebo náhodných přiožralých kolemjdoucích co dotanou chuť se projet---

nejlepší zabezpečení je podle mě satelitní vyhledávání - ale pokud zloděj ví že tam je tak je asi minimální problém to odpojit :-)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se bavime ale o Octavii za 300k a ne o nejakym super drahym aute. To mi nikdo na objednavku asi krast nebude. Takze vzhledem k tomu, ze jsem zjistil, ze ten original Skoda alarm, je mi uplne k nicemu, tak az zase nasetrim nejaky ty penize, tak pujdu do Jablotrona CA 1802 WRC, at to nemaji aspon tak jednoduchy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alarm od Jablatronu si myslím že je dobrá věc, proti takovej těm rádobyzlodějíčkům, hlavně když ti pak přijde i nějaká SMS na mobil, že se něco děje. Pač to, že to někde venku houká, je víceméně úplně k ničemu, pokud je člověk zrovna někde uvnitř obchoďáku na nákupu. A ruku na srdce, i kdyby to viděli kolemjdoucí, kolik lidí do toho nějak zasáhne... a proti rozbití oken by možná pomohli bezpčenostní folie, který nedovolej, aby se to okno vysypalo, přece jen by to mělo trochu práce dát zničit tak, aby se to okno dalo nějak odstranit a to už by v kombinaci s alarmem mohlo fungovat dobře. Akorát nevím teda, co by ty folie stály...ale tohle mně přijde proty naše vozítka asi takový adekvátní řešení. Platit nehorázný sumy za Sherlock apod. u auta kolem 300t.Kč asi opravdu nemá význam, za chvíli by člověk přeplatil cenu auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by me taky zajimalo, zatim mi to zere jako tank. Po meste 8-10, mimo mesto 5-6.

mimo mesto je 5-6 snad pekny ne? Ono se to tezce urcuje kolik ma zrat - podle me s tim muzes jet za 5 ale i za 10 :-D

zakladni zajezd je tusim do 3tis km....ovsem do nejakeho bezneho stavu s "normalni" spotrebou se to podle me dostane tak po 10-15tis km nejdriv.... fakt ale nevim...jen tlumocim to co sem ruzne cetl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ohledne tech alarmu.....nejlepsi zabezpeceni u auta takovyhle kategorie - vypiskovany skla, tajny vypinac, nejlepe este folie do bocni skel, nenechavat nic v aute a nechavat otevrenou prazdnou prihradku u spolujezdce,....parkovat na dvorku nebo v garazi, ve meste na hlidanych tj. oplocenych parkovistich.....v pripade nutnosti alarmu max nejakej gsm nebo pager...pripadne "optickej" zamek (paka na volant,volant-pedal,zamknuti radicky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem zvyklej jezdit do 4,5, po meste do 5,5. A to jsem jeste jezdil na smesnou motorovou naftu. Ted uz budu jezdit jen na naftu a ta spotreba pujde urcite taky dolu.

Leptany skla i zamek radici paky jsem mel na fabii, ale pokud jde auto na dily, tak se proste skla nepouziji a zamek radici paky se prej vylamuje lesenarskou trubkou.

Zase ta sada na leptani stoji par korun, tak to tam asi dam, pak jeste ten gsm alarm od Jablotronu. Zamek uz tam davat nebudu, stejne muzou zmacknout spojku, zahaknout to za druhy auto a jsou pryc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám objednáno měsíc, kombík 1,9tdi a termín dodání březen 2010. Je ale fakt, že jsem si tam nadělil skoro všechno z konfigburátoru. :smich:

tak to je drsny....ja mam objednano taky mesic a vyroba prvni tyden v prosinci...pravdou je ze tam z konfiguratoru nemam skoro nic :-D jen nutnosti....hodne drsna dodaci lhuta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten brezen nezavisi na vybaveni auta, je to ted bezny termin dodani... tour je drasticky zlevnenej a treba u nas jde na odbyt prakticky jako jedinej - pozira krom svych i zakazniky fabie, roomsteru i nejlevnejsi verze OII. no a Skoda si bohuzel roztahuje objednavky, aby mela vykrytou vyrobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten brezen nezavisi na vybaveni auta, je to ted bezny termin dodani... tour je drasticky zlevnenej a treba u nas jde na odbyt prakticky jako jedinej - pozira krom svych i zakazniky fabie, roomsteru i nejlevnejsi verze OII. no a Skoda si bohuzel roztahuje objednavky, aby mela vykrytou vyrobu.

tak melo by asi zaviset na vybave kdyz jsme objednavali prakticky ve stejnou dobu a rozdil vyroby je 4mesice....ledaze by me to este odsunuli :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám objednáno měsíc, kombík 1,9tdi a termín dodání březen 2010. Je ale fakt, že jsem si tam nadělil skoro všechno z konfigburátoru. :smich:

Tak už vím proč mi paní prodejkyně nechtěla říct datum výroby, že se pý ozve hned jak tam bude něco "normálního". Objednávali jsme je to 14 dní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak melo by asi zaviset na vybave kdyz jsme objednavali prakticky ve stejnou dobu a rozdil vyroby je 4mesice....ledaze by me to este odsunuli :-D

Ono do toho keca vic parametru. Treba motor, kvoty daneho prodejce, to jestli to auto neuprednostni treba pred odberem auta na sklad apod. Hlavne ale prodejce potichu rikal, ze sice predpoklada rychlejsi dodani, ale ze vetsina tech, co objednali to do konce roku asi mit nebude. Ze by na delsi cekaci lhutu mela dramaticky vliv treba volba jineho calouneni si nemyslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono do toho keca vic parametru. Treba motor, kvoty daneho prodejce, to jestli to auto neuprednostni treba pred odberem auta na sklad apod. Hlavne ale prodejce potichu rikal, ze sice predpoklada rychlejsi dodani, ale ze vetsina tech, co objednali to do konce roku asi mit nebude. Ze by na delsi cekaci lhutu mela dramaticky vliv treba volba jineho calouneni si nemyslim.

pěkný.... :-D

no já čekal na skoro tři týdny než se tam údajně objevil předběžný týden....rozhodně na to má vliv asi ta motorizace a ty kvoty prodejce do toho taky asi dost zashují...to mě ani nenapadlo...btw calouneni asi vliv nema ale takovy esp, sportpaket a dalsi hovadinky uz by mohlo...

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rodice si objednali R s milionem priplatku a doba byla stejna jako rekl prodejce obecne u toho modelu. dokonce to udelali o tyden driv. na natacecih svetlech je nalepka s datem asi tri tydny pred vyrobou auta, takze dily byly uz nektery stejne pripraveny.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný.... :-D

no já čekal na skoro tři týdny než se tam údajně objevil předběžný týden....rozhodně na to má vliv asi ta motorizace a ty kvoty prodejce do toho taky asi dost zashují...to mě ani nenapadlo...btw calouneni asi vliv nema ale takovy esp, sportpaket a dalsi hovadinky uz by mohlo...

Z těch nejdražších položek mi tam chybí asi jen climatronic, střešní okno, sportpaket a tažné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...