Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

...ze bych taky zavolal?!? Kdyz jsem tam volal posledne, tak rikali 45. tyden......tak uz je treba vyrobena, kdo vi?

45.týden byl minulý týden to už by to měli mít na place pomalu...

ja si to zjsitoval naposled minuly tyden a zarekl jsem se ze je budu otravovat nejdriv na prelomu listopadu a prosince....stejne ten tyden vyroby neni znamy na 100% drive nez cca 14dni pred...

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš benzín, že????

Ne, mám objednáno TDi. No snad to tak s tím termínem dodání opravdu bude, nevím jak vy, ale já všude jezdím autobusem, se dvěma dětmi je to docela príma..., hlavně do práce 25 minut pěšky, pak dvakrát někdy i třikrát přestupovat, fakt papů!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti dělají s voknama?

Chci si je nechat trochu zatónovat, ve předu jen mírně, dozadu o trochu více, kvůli dětem a sluníčku. Myslím, že to označení propustnosti světla je 70 dopředu a dozadu 50. Ještě montáž rádia a park. senzory - z výroby jsem je nechtěl, na svých starých O1 jsem jezdil 6 let s park. senzorama, myslím z Jablotronu a bez jediného problému.

např: http://www.tintek.cz/vzornik

Editováno: , autor: izi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm fóliím na okna. Nevím, jestli má tour okna už z výroby, ale myslím že je, a to je cca 72% (povolených min.70% propustnost) takže tam už nalepit max. čirou bezpečnostní fólii.

Na zadní dveře doporučuji více než 50%

Sám mám 35%zadní dveře a zadní sklo 20%. Na dveřích je to málo a přes tu 20% je dobře vidět i v noci - mám 3M.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas tak skaredy deti, ze je chces schovavat? :) Jinak drobna poznamka - cokoli na predni bocni okna nad ramec tovarniho tonovani je nezpusobile k provozu... pomerne dost se na to udajne zacali zamerovat likvidatori a PCR, tak to mozna jeste zvaz.

No a kdyby se nekomu nechtelo cekat, zacinaji pribyvat skladovy auta, obcas i se slevou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm fóliím na okna. Nevím, jestli má tour okna už z výroby, ale myslím že je, a to je cca 72% (povolených min.70% propustnost) takže tam už nalepit max. čirou bezpečnostní fólii.

Na zadní dveře doporučuji více než 50%

Sám mám 35%zadní dveře a zadní sklo 20%. Na dveřích je to málo a přes tu 20% je dobře vidět i v noci - mám 3M.

Tom

Dík za rady, protože já ještě nevím, jaké fólie zvolím. Nevím, jestli riskovat 50 % na předek, ale jezdím i za hranice a tam s tím údajně mohou být problémy. Další kombinaci jsem měl 50 dopředu a 35 dozadu, ale když říkáš, že i 20 dozadu je v poho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vychází rovnejch 7 litrů na 100Km.. na to že je to mimo město tak nic moc spotřeba..to asi bude tim že to ještě neni koloudně zajetý.. A ten vysavač 1.0?? to je hrůza!!!

Zdarec, já si tedy vždycky myslel že pp ukazuje vždy spotřebu na 100 km bez ohledu kolik ujedu km. Jedná se o průměrnou samozřejmě. Sorry, nevěděl jsem, že vám to takhle zamotá hlavu. A na stošestku mi nešahej, těsně po škole když nebyly prachy, posloužila skvěle a za minimální náklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, já si tedy vždycky myslel že pp ukazuje vždy spotřebu na 100 km bez ohledu kolik ujedu km. Jedná se o průměrnou samozřejmě. Sorry, nevěděl jsem, že vám to takhle zamotá hlavu. A na stošestku mi nešahej, těsně po škole když nebyly prachy, posloužila skvěle a za minimální náklady.

Sorry trochu jsem to zamotal... asi to bylo každýmu hned jasný, kromě mě. V tom případě je ta spotřeba luxusní a trošku mi šťourá hlavou jestli mělo cenu volit TDI. Bylo o 30000 dražší a podle toho co tady píšou lidi co už TDI maj, tak spotřeba o moc nižší než u MPI asi nebude..plus ten kravál co to vydává, vybrace, dražší servis.......no nevím, možná sem měl dát spíš MPI, ale to už je teď jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry trochu jsem to zamotal... asi to bylo každýmu hned jasný, kromě mě. V tom případě je ta spotřeba luxusní a trošku mi šťourá hlavou jestli mělo cenu volit TDI. Bylo o 30000 dražší a podle toho co tady píšou lidi co už TDI maj, tak spotřeba o moc nižší než u MPI asi nebude..plus ten kravál co to vydává, vybrace, dražší servis.......no nevím, možná sem měl dát spíš MPI, ale to už je teď jedno.

Uvidíš, že nebudeš litovat. Mě se třeba s TDi daleko lépe jezdí, prostě mi po 6 letech užívání tyto motory přilnuli k srdci a nad motorem 1,6 MPi jsem ani na chvíli nepřemýšlel, ale kdo chce benzínový motor, tak je to hodně dobrá volba. Ta 1,6 pod 7 litrů asi moc nepůjde, ale s tím TDi to určitě spadne na rozumných 5 litrů, možná o něco míň, a s tím servisem to zase taková hrůza není nebo je to snad moc, když v neznačkovém dobrém servisu dáš za roční prohlídku kolem 2 tisíc kč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry trochu jsem to zamotal... asi to bylo každýmu hned jasný, kromě mě. V tom případě je ta spotřeba luxusní a trošku mi šťourá hlavou jestli mělo cenu volit TDI. Bylo o 30000 dražší a podle toho co tady píšou lidi co už TDI maj, tak spotřeba o moc nižší než u MPI asi nebude..plus ten kravál co to vydává, vybrace, dražší servis.......no nevím, možná sem měl dát spíš MPI, ale to už je teď jedno.
volili

Já o tom před koupí taky hodně přemejšlel. Nakonec jsem se rozhodl pro benzín, protože jezdím jen členitý okresky - ve městě vůbec a na dálnici se podívám max. 2x za rok a najedu max. 17000 km. A na okresky se jednašestka hodí skvěle, má obrovský rozsah využitelných otáček. Pětka vezme i 60 km/h, takže skoro neřadíte. TDI bych volil jen kdybych jezdil dálnice nebo rychlý okresky, vadí mi hluk, menší pásmo využitelných otáček a bojim se poruch. Ale zase nafta vždycky bude jezdit min. o litr míň a bude mít větší zátah. Řekl bych, že ani jedna volba nebude špatná, záleží kde se jezdí a kolik se najede. Do města bych nevolil ani TDI ani MPI, octa prostě do města nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vam chlapi nepovim, jestli uvedeny prodejce ma nejakou protekci. Jinak uz jsem vyridil pojisteni, zitra mi to prihlasi, poslal jsem na jejich ucet korunky, tak snad do konce tydne uz budeme jezdit. :) Normalne uz se tesim jak malej harant :p

Taky mám vyrobeno 45KT a

Jedu pro ní v sobotu, to těšení je taky jako malej..... :palec2:

No prostě první nové auto .......... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...