Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Táák, dneska přišel mail od naší prodejkyně s tím, že se jí podařilo naše auto protlačit do výroby na 51 týden, takže veliký posun dopředu, není to sice 100% že do vánoc bude doma, ale stejně je to super zpráva :):):)

to si delas pr.... :-) 19.10. objednano a uz 51,tyden...pekny....to budete mit este driv nez mi zářijovci...unfair :feve:

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je najít vhodnou skladovku, která splňuje všechno a odjet druhej den.

Dobrý nápad, ale vzhledem k mým požadavkům to nešlo, né že bych byl až tak vybíravý...., kolega si vybral nějaký ten týden po mě, ale trefil liftback, TDi, kousek barvy a výbavy, no a už jí má doma, hmmm, asi jsem vybíravý...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz je doma. Ale jsem kapanek nasr.... :aggressive: resp. hodne nasr...... Otevirani nadrze mam na klic od vozu a tim padem zvenku auta na viku od nadrze je ten hnusnej vystupek. Tak nevim kde se zase stala chyba nebo ty auta davaj dohromady tim stylem, co jim zrovna padne do ruky.

Editováno: , autor: fyk77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fyk77: Jsou dvě varianty: a:Víčko nádrže má otvírání u sedadla řidiče,odpadá zámek na uzávěru nádrže.b: Víčko nádrže má zámek a otevírá se výstupkem a odemčení zámku na víčku nádrže.

Vyčteno z návodu k obsluze. :)

Editováno: , autor: Dix1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fyk77: Jsou dvě varianty: a:Víčko nádrže má otvírání u sedadla řidiče,odpadá zámek na uzávěru nádrže.b: Víčko nádrže má zámek a otevírá se výstupkem a odemčení zámku na víčku nádrže.

Vyčteno z návodu k obsluze. :)

Ja myslel ze nad radiem je knoflik na otvirani.....to jako nekdo ma zevnitr nekdo zvenci zrovna jak jim to tam skoci od ruky...Nemuze to zalezet na vystrelovacim klici nebo pripadne motorizaci? Podle me dalkovej central to ma zevnitr...

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vlastně na tom panelu,pardon,ale jinak platí ty dvě varianty. :)

Mám centrál bez DO a na otevírání nádrže tlačítko. To je divný, tlačítka nad rádiem bývají většinou v pořadí rozmrazování-asr-vyhřívání-víčko nádrže. Jinak doporučuju malý kožený paket, volant a řadící páka vypadá úplně jinak, ale hlavně se líp drží. Viz str. 26 . Mě zas nasrali se záslepkou zámku na přihrádce spolujezdce......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamecek v prihradce mam. Pak tam je stribrnej dekor stredoveho panelu. Kvuli tomu stribrnemu dekoru, jsem nekdy v rijnu psal do skodovky, zda je soucasti sport paketu. A odepsali mi, ze stribrny dekor neni soucasti sport paketu, pry se dodava cerny. Skodovka v tom ma slusny bordel......Pneu mam 16´ pirelli a dokonce rezerva je taky v 16´pirelli. Sportovni sedacky jsou perfektni. Bal jsem se, ze budou nepohodlne, ale sedi se v nich suprove. Radio jsem dal original symphony MP3 zakoupene u firmy brm.cz. Hraje dobre (zatim jsem zkousel jen radio) a hlavne pekne sedi v palubce......jen tam chybi ten cudlik na nadrz :aggressive:

Sun set taky nevypada spatne. A dokonce auta, co jedou za mnou, me neoslnuji.....

Editováno: , autor: fyk77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je dobra vec sunsetu. To sem ocenil az kdyz sem to mel, normalne bych si to neobjednal.

S tim otviranim me to dost prekvapilo. Tohle se davalo jenom do Classicu a i to odpadlo po dovybaveni centralnim zamykanim... ale nepovazuju to za tragedii, dokonce se mne to tak nejak i libi. Divne to ale vypadalo hodne na FI. Podle me o omyl nejde, je to jednoduse reakce na to pomerne drasticky snizeni cen. Snazijou se to este holt vorezat. Je docela mozny, ze stavajici dodavatel uz nebyl ochotnej prodavat za driv nasmlouvany ceny a tak se jednoduse Skoda rozhodla pouzit dily treba z FII/R.

EDIT: kdyz se tak divam do starsich ceniku, tak tlacitko nemely ani auta bez centralniho zamykani nejmin do roku 2006, dal uz je polozka oznacena jenom jako centralni zamykani.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je dobra vec sunsetu. To sem ocenil az kdyz sem to mel, normalne bych si to neobjednal.

S tim otviranim me to dost prekvapilo. Tohle se davalo jenom do Classicu a i to odpadlo po dovybaveni centralnim zamykanim... ale nepovazuju to za tragedii, dokonce se mne to tak nejak i libi. Divne to ale vypadalo hodne na FI. Podle me o omyl nejde, je to jednoduse reakce na to pomerne drasticky snizeni cen. Snazijou se to este holt vorezat. Je docela mozny, ze stavajici dodavatel uz nebyl ochotnej prodavat za driv nasmlouvany ceny a tak se jednoduse Skoda rozhodla pouzit dily treba z FII/R.

EDIT: kdyz se tak divam do starsich ceniku, tak tlacitko nemely ani auta bez centralniho zamykani nejmin do roku 2006, dal uz je polozka oznacena jenom jako centralni zamykani.

no tak to je mazec toto...ja to mam i ted zvenci otviratelny a nejak mi to nevadi...aspon se nemuze prervat to lanko nebo co to tam ovlada:-) ale divny..... A ja se tesil ze nebudu volny zadny tlacitko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznam se, ze jsem se taky tesil, ale kdyz jsem to videl......no byla to pro me trochu studena sprcha. Jeste jsem vahal, jestli si ji mam vyzvednout zrovna dnes, v patek trinacteho. Nakonec jsem si ji teda vyzvedl, ale na tu trinactku jsem tak nejak porad myslel. Ta nadrz je dusledek te patecni trinactky :kuk: Kdybych si ji vezvedl zitra, tak tam budu mit stoprocentne tlacitko. :smich:

Ale jinak je moc pekna. Ta cervena ji slusi. Interier je cely cerny vcetne tapecu. Je tam ted takova tma :smich: Clovek se tam pomalu boji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...