Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Tak po 5ti dnech provozu je na tacho první 1000km a prům. spotřeba 6,9l, z čehož nejsem 2x nadšený, ale přkládám to jak brutálním mrazům, tak Climatronicu a výhřevu sedadel.

Co Vaše spotřeby?

BTW dobře to svítí(mám klasiku), v autě před tím byly xenony a v porovnání s halogenem v Touru stály za .....

a kde jezdis?dalnice,mesto?kratky dlouhy trate?Ja mam po nakych sesti tydnech uz 3700 a dlouhodoba 6,1 (95% dalnice 130), okresky se daj za 5,2(muj rekord)-5,8,mesto kratke trate tak za 7 a vic...vydrzaj kolem 3tis to zacne klesat postupne ...driv sem urcitej usek jel za 6,2 dnes uz treba jen za 5,8 pravda ze se mi ale asi meni i styl jizdy....vsak je to jen par deci...s benzinakem bych jezdil za 7+

Vyhrivani sedacek urcite bere podle me dost ale sou tam aby hřály:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen aby řeč nestála:) ježděno po okreskách, délky od 20-100km, taky myslím, že to klesne

kdysi jsem měl O1 TDI 66KW, najeto 360tis a brala si 5,4l

JenZe to byla rotacka todle je rozezrany PD ...no na okreskach to dam v poho pod sest a cim delsi trasa tim lepsi pze odmazava ty desitky litru ze zacatku - klimatronic ale nemam:-D takle, spis de o to aby to nebralo vic nez sdm coz sem se presvedcil ze ani pri vysokych rychlostech nehrozi takze parada.

A nboj pristich 30tis km ti to bude furt jen klesat a kultivovat:)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo a este ty zimni gumy...

Tak ted tam jsou 15' (195), ale v lete tam budou 16' (205). Tak ono to asi vyjde na stejno. Nebo nee?

Střídal jsem na Stilu 15-195 zima a 16-205 leto a spotreba byla porad stejna (1,9JTD 85KW 7,4l), takze myslim ze u Okty to bude stejne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo. mam to se sportpaketem. co se mi na tom libi, je ten sunset. to je parada, nic te zazadu neoslnuje......

Ja si prepnu zrcatko a taky me nic neoslnuje :-D..taky bych bral sportpaket kdyby se daval ve vic barvach ..prisla mi to jako fer cena za ty kola a sedacky a modra zrcatka a interier...ty spojlery a kridla bych klidne ozelel...ale hlavne ty kola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mel v barve jasno hned od zacatku. Cervena fabie, cerveny berlingo, tak abych netrhal partu proto cervenej trumf. Jinak ta vybava za ty penize opravdu sla. Bal jsem se te cerne stropnice a stribrneho dekoru stredoveho panelu. Ale kdyz jsem do ni sedl poprve, tak se mi to hned libilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mel v barve jasno hned od zacatku. Cervena fabie, cerveny berlingo, tak abych netrhal partu proto cervenej trumf. Jinak ta vybava za ty penize opravdu sla. Bal jsem se te cerne stropnice a stribrneho dekoru stredoveho panelu. Ale kdyz jsem do ni sedl poprve, tak se mi to hned libilo.

Ten dekor sem si tam nechal dat este bych tak chtel dodelat ramecky kolem vydechu vetraku... Me mrzelo ze sportpaket je jen v pro me nezajimave cervene a stribrne a cerna mi nejak nesedi...nevim proc, asi de o ty nalakovany spojlery:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mel v barve jasno hned od zacatku. Cervena fabie, cerveny berlingo, tak abych netrhal partu proto cervenej trumf. Jinak ta vybava za ty penize opravdu sla. Bal jsem se te cerne stropnice a stribrneho dekoru stredoveho panelu. Ale kdyz jsem do ni sedl poprve, tak se mi to hned libilo.

perfektní jsou sedačky a volant - ty se Škodovce fakt povedly

dokupoval jsem teď akorát gumové koberce a plastové kryty prahů (ty doporučuju)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

perfektní jsou sedačky a volant - ty se Škodovce fakt povedly

dokupoval jsem teď akorát gumové koberce a plastové kryty prahů (ty doporučuju)

Na co plastove kryty prahu?

Ma sportpaket dvojtonove fanfary nebo taky obyc klakson? A co ty modry zrcatka, jak je v nich videt?

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedacky jsou fakt super. Jak se tady nekde na foru probiraly ty sportovni sedacky, tak se tam psalo, ze se v nich blbe sedi, ze jsou tesne, ze se s nima neda daleko jezdit, ale opak je pravdou. Sedi se v nich perfektne a to nejsem zadnej hubenour:) O volantu ani nemluvim. Dobre padne do ruky.

Gumove koberce jsem dostal od prodejce a kryty prahu mi tady jeste lezej v supliku. Nejak se mi v zime je nechce lepit. A jeste mi tu lezi ofuky oken. Na fabce je mam a nemuzu si stezovat. Tak ty tam pujdou taky......ale az pocasi dovoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co plastove kryty prahu?

Ma sportpaket dvojtonove fanfary nebo taky obyc klakson? A co ty modry zrcatka, jak je v nich videt?

Taky obyc :smich: To radsi ani nepouzivat

Kryty prahu jsou dobre na to, aby ti spolujezdci neokopali prahy :palec2: Samo sebou ridic si na svuj prah da pozor :smich:

Modra zrcatka. Jde v nich videt jako v klasickych zrcatkach

Editováno: , autor: fyk77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co plastove kryty prahu?

Ma sportpaket dvojtonove fanfary nebo taky obyc klakson? A co ty modry zrcatka, jak je v nich videt?

kryty viz foto, jsou do všech dveří, aspoň se nepoškábe lak na té hraně

fanfary obyč - hrůza, to radši zařvat z okna

modré jsou dobré proti oslnění, je to znát

post-16430-1265146254_thumb.jpg

Editováno: , autor: danno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...