Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Ja kdyz ji prebiral v Mlady Boleslavi, tak tam byl tak decilitr nafty, takze tak na dojeti do Kosmonos. A koukam, tady paliva, ze bys rovnou mohl jet na dovolenou :-)

Ja mel ale najeto jen 6 km ;)

Ne ne, nic se nezměnilo, taky jsem tam měl dvě deci, ale hned vedle salónu je Shellka, tak jsme vzali za 1000 kč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc pěkná.....

-já měl při předání na PP dojezd 0km :-D dojel sem k nejbližšímu co bylo :-D

- najeto 5500km a dnes na okreskach poprvé průměrná spotřeba na trase 50km (95% okresky, 3%město 2% dálnice) 4,9L ..zajisté vliv pěkného počasí... lol ...prumerna rychlost dle PP 79km abyste si nemysleli že sem se ploužil ale jinak jsem jel tak 80-90 ...takže už to pěkně klesá...

- btw jak hodně toho vydrží ten vystřelovací klíč....už mi asi třikrát spadl na asfalt...zatím funguje :-D

-ohledně tý lišty - nevím ani co tam mám...mrknu na to ráno...

- viz. výše: shellka vydělává na palivu...a to tak že hodně - nejvíc kamionová doprava - euroshell karty, pak fleetový auta.... :-) maj mooc velkou marži :palec2:

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak su zase chytřejší - nebo spíš mám nějaká další data :) Vypadá to ale trochu divně. Jinak sportpaket Touru fakt extrémně prospívá. Škoda, že to necpou s víc verzema laků.

naprostej souhlas...ty tři barvy jsou naprosto nevyhovující :-D ...naopak jiným barvam (té mé satin, nebo articu) by sportpaket určitě nádherně slušel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak su zase chytřejší - nebo spíš mám nějaká další data :) Vypadá to ale trochu divně.

Ja som si to vsimol, az ked som menil svetla za biele - a musel som tu listu demontovat. Ale zas ja som mal tmovozelenu natur - a tam to tak nebilo do oci :)

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...