Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Včera jsem jel na dálnici Praha - Hradec přez 210Km/h a až jsem se divil jak to okta s přehledem zvládá.. Ta moje má geometrii rozhodně v cajku.. najeto 6000km a olej v podstatě neubyl. Při jízdě na spotřebu po státnicích není problém držet spotřebu hluboko pod 5l / 100km.. cestou do práce (pár obcí, pár křižovatekj 25km) se dá jet i za 4,6l

Já jsem s tou mojí naprosto spokojený... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že ten test je napsaný pěkně....jen si myslím že na tý dálnici musel ijet tech 130 do kopce....protoze mně to bere při 130ti 5,9-6,1 :-)....ted jezdim dost po meste takze sedmičky taky bez problému...dlouhodobe jsem furt na 6,1....

Ted mi auto poprve stalo vice nez tyden bez jedineho vyjezdu...ty zvuky co to pak delalo pri brzdeni a zataceni nez se to rozhejbalo to bylo zajimavy a rikal sem si ze mam nakrivo volant...(aniz bych si tu o tom cetl) ale pak kdyz se to vse rozhybalo se to srovnalo...nevim no :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tedy po pěti týdnech v zahraničí na Tourku v garáži hodně těšil. Nic mi neskřípe, volant je rovný, trošku řadící páka je zatočená doleva, ale už jsem si zvykl. Mám tam najeto 3000 km, manželka ji moc nejezdila, a řekl bych, že by ten motor mohl být kapku svižnější, ale snad si to trošku ještě sedne, jak tady všichni říkáte. Ono to nejede vůbec špatně, ale mám pocit, že moje předchozí 81 kw, šla lépe za plynem,no uvidíme. Když jsem se zajímal o úpravu map v řídící jednotce, tak mi hodně solidní firma řekla, že by to upravili raději jen trošku, když ten motor je nový. Z toho usuzuju, že to tedy raději dělat nebudu. Sháním nějak pěkné 16 " kola, můj typ jsou Atria, dávají se na Roomstera, až je tam budu mít hodím sem foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ve spolek,

nejdřív bych chtěl poděkovat všem za užitečné informace, které jsem v tomhle treadu našel, díky :palec2:

Uvažuju o koupi Tourky Combi s 1.9TDI, Trumf Pack, Sport Pack, Climatronic, Parkovaci Asistent, vyhrivany sedacky, mlhovky, DO.

V současný době mám Fabii 1.4 16V s náletem 165.000km a proto pomalu začínám řešit nový auto - s Fabkou maximální spokojenost, prumerne za 6.1l/100km, za celou dobu zadna vaznejsi zavada, leju jenom olej a benzin. Čas mně netlačí, ale Tourka mi prostě padla do oka. Znám jak OI (1.9 TDI 66kW), tak i OII (1.6 FSI). Recenze jsem si pročetl, uživatelské zkušenosti taky. S tím, že je to technologicky starý auto problém nemám. Jenom bych se chtěl zeptat na pár otázek:

Je 1.9TDI 74kW hlučnější a méně kultivovanější než 1.9TDI 66kW?

To "pískání" od zrcátek při vyšších rychlostech máte všichni?

Má cenu si připlatit za Climatronic?

Sedačky, co jsou ve sport paketu, jsou pohodlnější (i na delší cesty) než ty původní?

Taky mně docela překvapila různá spotřeba u 74kW motoru. Někdo jezdí "za pět" od začátku, někdo "za sedm". To se časem srovná, nebo je každý 74kW motor originál?

Díky předem za odpovědi,

PiNa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a) ano

B) nemůžu posoudit, já v R problém nemám

c) za sebe climatronic určitě ano, v spojení s paketem Plus je za 12000Kč a ne za konfigurátorových 47 000Kč. v Touru je ještě tupá mechanická klimatizace a ne Climatic, který je takovým polohybridem mezi manuálem a plným automatem.

d) sedačky ze sport paketu určitě ano, Tour má obecně dneska už podprůměrný sedadla, problém by to mohlo dělat jenom tlusťochům

e) starý 66 a 81kW motory měly menší výkyvy spotřeby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela stylové rozloučení:

Octavia Tour Trumf s novými akčními pakety a širší nabídkou motorizací

Akční model Octavia Tour Trumf můžete za velmi výhodnou cenu objednat nyní také s motorizací 1.8T/110kW. Karosářskou verzi liftback můžete mít již za 351 900Kč, oblíbenou verzi Combi získáte již od 371 900Kč. Ke stávajícím paketům Sport a Plus je nově nabízen také výhodný paket Magic, který lze kombinovat se všemi nabízenými motorizacemi modelu Octvia Tour Trumf a Octavia Combi Tour Trumf.

Tour Plus

Akční paket Tour Plus obsahuje centrální zamykání, klimatizaci s mechanickou regulací, elektrické ovládání oken vpředu a elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka. Vnější zrcátka a také kliky dveří jsou lakovány v barvě vozu. Cena paketu je 10 100Kč.

Magic

Novinkou v nabídce je akční paket Magic, který obohacuje paket Tour Plus. Prvky komfortní výbavy rozšiřuje dálkové ovládání centrálního zamykání, na bezpečnost dohlíží boční airbagy a stabilizace podvozku ESP. Příjemné prostředí zajišťuje automatická klimatizace Climatronic, velký bodový displej Maxi-DOT a rádio Symhony s přehrávačem CD a MP3 včetně osmi reproduktorů. Pohodlí si uděláte díky výškově nastavitelným předním sedadlům s nastavitelnými bederními opěrami. Cena paketu je 20 200Kč a zákaznická výhoda tedy činí 46 300Kč!

Sportovní paket

Sportovní paket dodá vašemu vozu dynamický a dravý vzhled. Obsahuje kola Spider z lehké slitiny 16", spoiler na 5. dveřích, tónovaná skla vnějších zpětných zrcátek, přední nárazník s integr. spoilerem nebo dekorativní koncovku výfuku (pro model 1.8T 110 kW).

Interiér dotváří kožený paket (tříramenný sportovní volant v kůži, madlo ruční brzdy v kůži, kožená hlavice řadící páky, kožená manžeta řadící páky), sportovní sedadla vpředu a vkládané tkané koberce. O pohodu se u verze Combi stará také zatmavení skel od B sloupku SunSet. Paket je zdarma k dispozici s motorizací 1.8T/110kW, pro ostatní motorizace jej pořídíte za 20 200Kč.

Nabídka je platná do 30.9.2010

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...