Přejít na obsah

Zvýšení výkonu TDI


Doporučené příspěvky

Tak ted zase budu chvili vyzvídat já :t Mam 81kw, r.v 11/2000. Najeto ma 55000km a par koniku navic by se hodilo..nechci nic brutalniho, abych musel resit vymenu spojky atd.. Taky bych rad aby motor slapal este aspon 100 000km bez nejakjech vetsich problemu (krome beznejch oprav). V mym pripade mam asi dve moznosti..bud vymena trysek (za jaky??) a nebo cip..popripade oboje... Zajimalo by me jakyho vysledku dosahnu a kolik by me to stalo? A taky bych rad vedel kolik kW je jeste rozumnejch..tak abych za 10 000km nemenil spojku nebo neco jinyho...diky :-)

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jsem to dobře pochopil tak tě čeká to samé co mě , turbo ,trysky, chip a budeš na 150 koních cena kolem 30 tisíc

Turbo se mi menit nechce :-( maximalne ty trysky... Me prave zajima co dostanu z tohodle motoru jen chipovanim a nebo jen tryskama...no a pak obojim no...Kdybych mel pres 100tis km vymenim trysky a bude..ale takle...maj pred sebou minimalne jeste jednou tolik km...pri kolika km se trysky menej? meni se to i komplet se vstrikama nebo ty muzou zustat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to kolik dáš za chip ,to dám radši turbo a trysky . a budu mít více koníků za stejné peníze .A myslím že životnost motoru bude o.k. jinak ty máš ještě staré turbo takže těvyměna stějně čeká ,jestli chceš dát trysky od DP, aspon tak mi to někdo psal :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to kolik dáš za chip ,to dám radši turbo a trysky . a budu mít více koníků za stejné peníze .A myslím že životnost motoru bude o.k.  jinak ty máš ještě staré turbo takže těvyměna stějně čeká ,jestli chceš dát trysky od DP, aspon tak mi to někdo psal :p

Pockej s tim starym turbem myslis co?? Mam turbo s variabilnima lopatkama (VGT)... to jen starsi 66kW meli turbo s obtokem...81kW maj vsechny variabilni lopatky :p:p

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culda: já mám to samý co JasteR, akorát jsem pak místo trysek S764 později dal Race520, k tomu ještě sání z výkonnějších PD a spojka taky silnější...výkon je něco přes 170Hp a cca 380Nm, ale přesně nevím, původní výkon s S764 byl 161HP a 320Nm, změřený na brzdě...

jinak spokojenost, stále si to užívám, najeto s tím skoro 50tis km...jediný problém přímo s tím související byla upadlá levá poloosa, ale moje chyba, prudce jsem akceleroval při skoro plným rejdu...

jinak 0-200 udělám za 35sec, pro představu... ;)

Mimon je moc kratka na to, abys tam udelal maximalku si myslim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to kolik dáš za chip ,to dám radši turbo a trysky . a budu mít více koníků za stejné peníze .A myslím že životnost motoru bude o.k. jinak ty máš ještě staré turbo takže těvyměna stějně čeká ,jestli chceš dát trysky od DP, aspon tak mi to někdo psal :p

Nemyslis me s tim turbem ze? Navic motor ALH je na zvyseni vykonu v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na trysky Sprint764, jedna stoji cca 1800Kč tzn. 7200Kč k tomu prace někoho šikovnýho..To by zas až tolik nebylo... Jaky jiny trysky bych moch do myho AHF poridit a o kolik by mi to zvedlo vykon??

Kolik kW zvladne spojka bez toho, aby se rapidne zkratila zivotnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na trysky Sprint764, jedna stoji cca 1800Kč tzn. 7200Kč k tomu prace někoho šikovnýho..To by zas až tolik nebylo... Jaky jiny trysky bych moch do myho AHF poridit a o kolik by mi to zvedlo vykon??

Kolik kW zvladne spojka bez toho, aby se rapidne zkratila zivotnost...

pak už zbývaj jen RACE520...ale pro tebe zbytečný, pokud bys nechtěl min 170-180PS...

co se týče spojky, je to o zacházení hlavně...ale co jsem měl tehdy jen S764 a výkon cca 90kW, tak držela bez problémů, i když měla za sebou 150tkm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsem mluvil s jedním závodníkem a bylo mi řečeno ,že auto takové zvýšení nevydrží , respektive spojka .Poradí někdo ? Jak to teda je ?z 66 kw jít až na 150 koní tak to prej auto odrovnám ,maximum co vydrží spojka je 120koní.Jinak ví někdo kolik stojí spojka na auto se 150 koníky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...