Přejít na obsah

iPhone či iPod ovládané z originál rádia


Doporučené příspěvky

jo, lahvinku Tramínu to bych si dal říct ;) Jinak se ti omlouvám, spražil jsem tě neprávem a příliš brzy, ale nemyslel jsem to zle.

Ale zpět k věci, zkoušel jsem poptávat výrobu DPS a nějak se nezadařilo, nikdo to nebyl ochoten udělat. Procesor je poněkud oříšek - produkty Renesas prodává snad jen společnost GLYN, možná by šlo dohodnout nějaké vzorky... minimálně jsou tyto stránky zdrojem zajímavých informací ohledně CANu atd...

Docela mě taky nalákala ta navigace jenom na maxidotu - ale jsem s němčinou na štíru, a on-line translatory nepřekládají zrovna podle mého gusta.

Jo a do GLYNu jsem psal a dnes mi odpověděli. Vypadá to, že když budu hodný, pošlou mi vzorečer toho uP. Desku už taky poptávám a myslím pragoboard dělá prototypní výrobu už od 1 ks výrobku. Takže pokud GLYN pošle, mohli bychom zkusit rozchodit tuto hračku. Šel bys do toho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...