Přejít na obsah

vibrace při zařazeném 4. stupni


bartasek

Doporučené příspěvky

mám dotaz, u octávky ( 1.9 TDI 81 kw Combi, rv 2001, najeto asi 150 tisíc km ) mi při zařazeném 4-tém stupni mezi otáčkami 1950-2050 (nebo mezi rychlostí 75-80 km/h) mi silně vibruje řadící páka a je slyčet takoví kolísaví ("převalovací") zvuk (je to jakoby z pravé části vozu). Dělá to jenom na tu 4-ku a u těch otáček. netušíte co by to mohlo být? Nějaké uložené motoru či převodovky, převodovka samotná atd. Nesetkal se s tím někdo? Děkuji za info, martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz, u octávky ( 1.9 TDI 81 kw Combi, rv 2001, najeto asi 150 tisíc km ) mi při zařazeném 4-tém stupni mezi otáčkami 1950-2050 (nebo mezi rychlostí 75-80 km/h) mi silně vibruje řadící páka a je slyčet takoví kolísaví ("převalovací") zvuk (je to jakoby z pravé části vozu). Dělá to jenom na tu 4-ku a u těch otáček. netušíte co by to mohlo být? Nějaké uložené motoru či převodovky, převodovka samotná atd. Nesetkal se s tím někdo? Děkuji za info, martin

ja som to taktiež postrehol mám 1.6i 74KW a neviem čo to tam môže vibrovať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
mám dotaz, u octávky ( 1.9 TDI 81 kw Combi, rv 2001, najeto asi 150 tisíc km ) mi při zařazeném 4-tém stupni mezi otáčkami 1950-2050 (nebo mezi rychlostí 75-80 km/h) mi silně vibruje řadící páka a je slyčet takoví kolísaví ("převalovací") zvuk (je to jakoby z pravé části vozu). Dělá to jenom na tu 4-ku a u těch otáček. netušíte co by to mohlo být? Nějaké uložené motoru či převodovky, převodovka samotná atd. Nesetkal se s tím někdo? Děkuji za info, martin

mám ten samý problém, vypadá to na pravý silentblok uložení motoru(u řidiče)! když s motorem zahýbáš , tak jde docela dobře poznat.

sám jsem zvědavý jestli po výměně vibrace zmizí.

zkus se podívat i na ostatní témata uložení motoru, je toho na fóru docela dost.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=41166

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdarec,,,

ja som mal rovnaky problem,,,ale nejak nebol cas to riesit,,,tak som s tym jazdil aj dalej a robilo mi to asi tak 5000 km ,,,potom z nicoho nic prestalo....neviem,co to robilo,,,ale hlavne,ze je to prec...a este pri tom som nemohol dobre zaradit rychlost,akoby mi to vyskakovalo...teraz sa mi stava,,,ze nejde na prvykrat zaradit jednotka,,,akokeby tam zuby nepasovali....

ak niekto ma dake info,,,co mohlo sposobit ,ze to prestalo,,,dajte vediet

dik,,,

krs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...