Přejít na obsah

OI - nový typ volantu Tour "Trumf"


Vlastič

Doporučené příspěvky

Ahojte, na ofico škodováckých stránkách jsem zjistil, že do okty tour začali dávat nový volant - prakticky totožný jako v oktávce II po faceliftu - nevíte někdo, jestli je to nějaký poslední výkřik, nebo jestli je to u všech MR2010? Případně jestli už ho tady na fóru někdo umí sehnat? :)

Koukal jsem, že ceny u tourek šly podstatně dolů - u vozů ihned k dodání už okolo 245000 vč. DPH!! A ta "nová" Tour Trumf je uváděná za 269000, přičemž jediná změna je volant. znamená to, že si ho ve škodovce cení na cca 25000 a to mi přijde fakt hoooodně. :)) Tak umíte ho někdo? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...respektive myslíte, že auta uvedená mezi vozy ihned k dodání okolo těch 245000Kč už tento volant mají???

Nový typ volantu se do Tourek začal osazovat od nového modelového roku který začal tuším v květnu. Další změna jsou zrcátka, osazují se kulatější z Fábie II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový typ volantu se do Tourek začal osazovat od nového modelového roku který začal tuším v květnu. Další změna jsou zrcátka, osazují se kulatější z Fábie II.

Díky za info. Myslel jsem to přesně tak. Zatím vážně neuvažuju o koupi, ale vím, že tady se pohybují machři, proto jsem vznesl dotaz sem. A předřečníkovi nad willem83 sa týmto ospravedlňujem, ak sa ho moj dotaz hoci ako osobne dotýka. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Myslel jsem to přesně tak. Zatím vážně neuvažuju o koupi, ale vím, že tady se pohybují machři, proto jsem vznesl dotaz sem. A předřečníkovi nad willem83 sa týmto ospravedlňujem, ak sa ho moj dotaz hoci ako osobne dotýka. ;)

... a přeci jen, kdyby ta mírně "modernizovaná" tourka byla k mání za stejnou cenu jako aktuální skladové, které mají starý volant a zrcátka, asi vím sám, co bych volil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
... a přeci jen, kdyby ta mírně "modernizovaná" tourka byla k mání za stejnou cenu jako aktuální skladové, které mají starý volant a zrcátka, asi vím sám, co bych volil.

V pátek jsem si objednal funglovku O1 trumf, má volant a zrcátka dle popisu výše už v základní výbavě...

Objednal jsem si hafo věcí navíc,(rádio, construct,paket pro špatné cesty, střešní okno) - atuosalon mi dal ještě 10 tkč slevu, takže vyšla na hooodně příjemných 330 tkč.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem si objednal funglovku O1 trumf, má volant a zrcátka dle popisu výše už v základní výbavě...

Objednal jsem si hafo věcí navíc,(rádio, construct,paket pro špatné cesty, střešní okno) - atuosalon mi dal ještě 10 tkč slevu, takže vyšla na hooodně příjemných 330 tkč.. :palec2:

motor a kombík ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem si objednal funglovku O1 trumf, má volant a zrcátka dle popisu výše už v základní výbavě...

Objednal jsem si hafo věcí navíc,(rádio, construct,paket pro špatné cesty, střešní okno) - atuosalon mi dal ještě 10 tkč slevu, takže vyšla na hooodně příjemných 330 tkč.. :palec2:

jo, taky už s tím vážně koketuju - mailuju si s asi 4 autosalónama a porovnávám nabídky - poměrně dost velký cenový rozptyl za totéž. Ale snaží se všichni a móóć :) 30000 dolů při financování škofinem, 15900 zákaznická sleva, metalíza v ceně, teď od září zimní kola v ceně atd. atd. Příští týden asi objednám. Zatím nejlepší nabídka za 253750 a je v tom metalíza (8900), centrál s DO (4000), rezerva (1200), mlhovky (3000), klima a sunset zdarma, přední okna a zrcátka v el., koberce a povinná výbava zdarma. Plus construct za 6500, takže celkem okolo 260000. Kdybyste někdo věděl o levnější nabídce, dejte vědět :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, taky už s tím vážně koketuju - mailuju si s asi 4 autosalónama a porovnávám nabídky - poměrně dost velký cenový rozptyl za totéž. Ale snaží se všichni a móóć :) 30000 dolů při financování škofinem, 15900 zákaznická sleva, metalíza v ceně, teď od září zimní kola v ceně atd. atd. Příští týden asi objednám. Zatím nejlepší nabídka za 253750 a je v tom metalíza (8900), centrál s DO (4000), rezerva (1200), mlhovky (3000), klima a sunset zdarma, přední okna a zrcátka v el., koberce a povinná výbava zdarma. Plus construct za 6500, takže celkem okolo 260000. Kdybyste někdo věděl o levnější nabídce, dejte vědět :))

slušná cena, já dal v květnu za 1,6 krátkou, balíček Plus, loketku, mlhovky, zástěrky, relé d.svícení - k tomu rádio za 1000,- , gumové koberce a výbava zdarma (rezerva byla ještě standart) celkem 300000. Dodělal jsem Defend za 5500 a tažné 2600.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale na netu jsou zajímavý nabídky.... např. http://www.skoda-auto.com/moss-cze/service...l.htm?id=175813

to máš pravdu, ale nikde nemaj káru s "paketem pro špatný cesty" - což já požaduji...

Ptal jsem se jednoho týpka z autosalou, kolik by stálo přerobení skladového vozu a o začal něco o 100 tisících navíc.(jantar :smich: ) ...v neautorizovaném servisu bys instalací přišel o záruku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...