Přejít na obsah

Pracovní sraz v Bohumíně u garáže TDIfuna


Doporučené příspěvky

tak panove, chtel jsem dorazit, ale ejhle co se nestalo.... vcera sem prijel domu vypl klicek a dneska rano uz nenastartoval.... vypada to na poskoceni rozvodoveho retezu o zoubek.. prave natom pracuju... doufam ze to bude ok, prave sem si privezl budik na mereni tlaku ve valci a znameho k tomu, modlim se at je to v toleranci jinac :rip: mam to 1.2 HTP 12V 03/2003 mam najeto 80t km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že pánové těm co přijeli chci poděkovat ;) a ti kteří nedojeli můžou litovat. Bylo fajn :palec2: super pokec a sešlo se nás celkem dost a měřili i ti co májí auta bez úprav.TDIfun se o nás postaral po všech stránkách i kávu nám zajistil,uvařila jeho polovička ,dík.Já jsem se konečně dopátral kolik tam vlastně v součastné době mám a jsem spokojen .Pokd bude o5 zájem pokusím se zorganizovat ještě jedno měření.

post-2976-1253376348_thumb.jpg post-2976-1253376360_thumb.jpg post-2976-1253376374_thumb.jpg post-2976-1253376387_thumb.jpg post-2976-1253376401_thumb.jpg

Editováno: , autor: Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...