Přejít na obsah

Poblikaváni světel pri dovírání el.oken


JanK

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Ahoj, procetl jsem forum a toto nenasel.

pri volnobehu v noci mi poblikava vse, cim vic toho mam zapnute, tim je poblikavani na volnobehu znatelnejsi. (doviram okynka problikne, otocim volantem problikne, vystrazne blinkry - problikava) - vse je male intenzity a spolucestujici to sotva postrehne, ja jako majitel to ale poznam...:o)

Poblikavani je stejne frekvence jako otacky (nevim jak jinak to popsat, snad budu pochopen). Zkratka to blika rychle. pri pridani plynu vse zmizi.

nejlepe je to videt na displejich v pristrojovce

pri pridani otacek NAD volnobeh (pri jizde, ci pri seslapnuti plynu na neutralu pri stani) problem zmizi. Pri jizde tedy nic nepoblikava a je vse OK.

je to normalni stav kdy altik nestiha vsecky lampicky, nebo je problem nekde jinde? nebo je problem s napetím?

1,4TDI 59kw, 53tisic, rok 2006

moc dekuji za kazdy nazor

Editováno: , autor: Kostia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, lepe jsem sledoval problem a muzu ho nyni lepe popsat. Nezda se mi ze by slo o standardni stav.

Projevy:

Po nastartovani je cca 5 minut klid, pote zacne na volnobeh poblikavat display palubniho PC (viz popis vyse) + ale pri jizde a stlaceni pedalu brzdy - prvni dotknuti pedalu - zpusobi bliknuti palubnich pristroju displayu i svetlometu - vidno na toku svetla pred autem na silnici, nebo na osvetlene zadi prede mnou jedouciho auta. Pri blinkru - prvni dotek na blinkru - taky vse jemne blikne.

Pokud je zapla klima, tak je bliknuti uz opravdu znatelné (pri pokusu dovrit okynka vepredu je bliknuiti znát i na pristrojich a ne jen na diplay.) Pri zapnuti varovnych blikacu - vse jemne poblikava v rytmu blinkru.

Snad jsem vse popsal jasneji, zarazi me ze i kdyz jedu po dalnici a sahnu na brzdu, tak si to poblikne.

Pokud vypnu a nasledne zapnu motor, tak pak je cca 5 - 10 minut vse naprosto bez poblikavani, at zapnu cokoliv, mackam na brzdu, blinkry, varovny blinkry, vse je cca po tuto dobu ok, pak opet zacina vse podle popisu. pokud opet vypnu klicek a motor a zase nahodim, opet 5 - 10 min OK.

Auto normalne funguje - servo rekli bych OK, zadne zmeny ucinku ani cukani. Menil jsem klasicky v posledni dobe zarovky za ty z Globusu.

Tento problem pozoruju cca mesic, pred tim sem si toho bud nevsim, nebo se to nedelo. Mam pocit ze se to mirne zhorsuje, ale jsem na to posledni dobou fakt magor precitlivelej, tak si nejsem jistej zda neni stav stejnej a jen si to nenamlouvam.

Prosim poradte co a jak s tim mam delat, zda se mi, ze to bliknuti uz musi byt- je - videt i na osvetleni vozidla pro jine ridice...

fabia 1,4TDI 59kw, 53tisic, rok 2006

díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

procetl jsem toto:

odpovida to vicemene tomu co resim ja, ale neni tam moc reseny bliknuti pri brzdeni a pri zapnuti blinkru + je mi divny, ze pri vypnuti motoru (klicku) to pak tech 5 minut nedela a pak to zacne poblikavat...

Editováno: , autor: Kostia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...