Přejít na obsah

Halfords proti škrábancům


kenny_fx

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi,

nějaký dobrák mi objel auto asi klíčem. V síti halfords jsem narazil na tento výrobek:

Halfords Stone Chip and Scratch Repair System

má s ním někdo nějaké zkušenosti? Vypadá to dobře, v jedné tubě je základovka, v druhé metalíza a ve třetí lak. (práce na 3 dny, protože každé musí schnout 24 hodin).

post-27272-1250758814_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi,

nějaký dobrák mi objel auto asi klíčem. V síti halfords jsem narazil na tento výrobek:

Halfords Stone Chip and Scratch Repair System

má s ním někdo nějaké zkušenosti? Vypadá to dobře, v jedné tubě je základovka, v druhé metalíza a ve třetí lak. (práce na 3 dny, protože každé musí schnout 24 hodin).

Mám úplně stejný problém, docela by mě zajímalo, jak jsi stím dopadl, teda pokud jsi to už prubnul.

Nechápu, že někoho baví takhle ničit auta :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě to bude podobný lakový tužce......ač se budeš snažit sebe víc, bude ta oprava vidět. Ale jde o praktičnost, takže lepší když škrábanec bude alepoň trochu ošetřen a auto ochráněno před např. korozí, pokud je to škráblé až na plech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě to bude podobný lakový tužce......ač se budeš snažit sebe víc, bude ta oprava vidět. Ale jde o praktičnost, takže lepší když škrábanec bude alepoň trochu ošetřen a auto ochráněno před např. korozí, pokud je to škráblé až na plech...

jak říkáš, je lepší aspoň to opravit takhle, než to úplně nechat.

mě takhle někdo obešel všechny 4 dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...