Přejít na obsah

samovolne stahovani oken


Shaarky

Doporučené příspěvky

Vcera se mi zacal samovolne zapinat motorek na PZ okne (pouze pri zapnutem zapalovani). VAG hlasil chybu :

00912 - Window Regulator Switch: Front Left (E40) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent

Nesetkal jste se s tim nekdo ? Podle VISu to muze byt zkrat na kostru, spinac u ridice atd. Spinac jsem videlal ze dveri, profoukl, dal zpet a od te doby to nedela. Nicmene pevne verim, ze se to drive ci pozdeji vrati zpet. Mam ten spinac rozdelat kompletne, da se tam vubec co opravit v amaterskych podminkach ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

 Zdravím

Potřeboval bych poradit při řešení mého problému se samovolným otevírání zadního levého okna. Dnes sem jel z práce (v dešti) a z ničeho nic se mě otevřelo zadní okno, a ani nešlo zavřít pokaždé, když sem to vyzkoušel, popojelo par centimetru a zas sjelo o kousek dolů i stropní světlo občas rozsvítilo. Kontroloval sem konektor i kabely ve sloupku dveří a jsou v poho. Ještě další poznatek, když sem odpojil konektor nebo baterii tak to chvíli nedělalo a než sem vyjel s autem tak mi zasvítila baterie, jako dobíjení. 

Ještě bych dodal, okno se stahuje, i když odpojím oboje spínače. (u řidiče i vzadu).
Děkuji za každou radu…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 3 roky později...
před 9 minutami, Lancelot napsal:

A bylo auto po příchodu zamknuté?

Tipoval bych to na špatný zámek dveří, který dal chybně odemykací impuls ( např. při návratu klíčku do vychozí polohy) proto okna sjela.

Jo bylo zamknute právě jsem se divil a dělá mi to někdy i za jízdy že se auto pořád zamyka a odemyká 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak mám tu stejnou chybu akorát auto celé odemknuté. Včera příjezd, auto jsem normálně zamknul přes DO, přitom jsem kontroloval zda jsou všechny zámky safe, blikala LED takže ano. Dnes přijdu k autu, auto odemčené a stažené okna. Naštěstí jsem si zatím nevšiml, že by něco z auta chybělo. Lze nějak dočasně vyřadit stahování oken ale né zámky a nebo to je spojené a vyřadit to celé a zamknout auto klíčem? A nevíte čím by to molo být?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Spoiler

 

zdravim vsechny resim pro mne docela zahadny problem s octavii r.v 97 rano dojedu do prace  odpoledne se vratim k autu a vsechny okna stazene dolu tak jsem premyslel co se mohlo stat a na nic jsem neprisel tak jedu dom zaparkuji auto zkontroluji dvakrat vsechno v pohode rano jdu k autu a zas vsechny okna dole tak nevim co se deje 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...