Přejít na obsah

Elektrony 15"


Jeff

Doporučené příspěvky

Vybiram alu kola ve velikosti 15". Snizovat auto nebudu a podlozky bych take nerad daval. Sirku rafku bych volil od 6.5 - 7.5 palcu, zalis ne vetsi nez cislo 38 a pneu 195/50R15.

Ted se hodne objevuji kola v titanovem odstinu.

Ja mam kombika v sede grafitove barve, tak by me zajimal vas nazor jak jde tato barva auta ke kolum v titanovem odstinu.

Zvolit odstin titan nebo stribrny lak? Chromovane ani lestene nechci.

Vzhledem tomu, ze mam kombi, tak se mne zda, ze mnohopaprskove provedeni alu kol tam mene pasne nez treba petipaprskove provedeni.

Tady mam muj vyber podle toho, co se mne nejvice libi.

Kdyztak to zhodnotte a napiste vas nazor na tyto mnou vybrane typy:

1. Dezent F

post-7-1144317500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber Dezent F. K tvé barvě auta bude titan špica. Já sám je chtěl taky, ale nekupoval jsem nakonec nové, takže jsem zvolil jim nejpodobnější a to Enzo H - jsou taky super. Foto viz. avatar nebo můžu poslat větší. Ty vícepaprskové bych vynechal, hodí se více k větším autům (např. k Octavii) a ve větším rozměru (16" nebo 17"). Jinak máš dobrý vkus, ani jedny nejsou špatné ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber Dezent F. K tvé barvě auta bude titan špica. Já sám je chtěl taky, ale nekupoval jsem nakonec nové, takže jsem zvolil jim nejpodobnější a to Enzo H - jsou taky super. Foto viz. avatar nebo můžu poslat větší. Ty vícepaprskové bych vynechal, hodí se více k větším autům (např. k Octavii) a ve větším rozměru (16" nebo 17"). Jinak máš dobrý vkus, ani jedny nejsou špatné ;).

Ty Dezent F se mne taky nejvic libi a i ten odstin titan. Enzo H ma spolupracovnik, ty jsem videl osobne, jsou taky pekne, ale jak rikam ma je kamos a mne se zamlouvaji spise ty Dezent F -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...