Přejít na obsah

Uchmatne plyn spod nohy


wladko1307

Doporučené příspěvky

Ahojte octvaviáci, mám takový problém, čítal som všetky vlákna ohladom skrtiacich klapiek, váhy vzduchu ale nepomohlo

Mám octu r.v.99 1.6 74KW AKLmotor, Môj problém je hlavne pri rozjazde ked sa chcem pohnuť z miesta a ked to robím bez plynu čisto iba zo spojkou, tak sa mi stáva to že moja octa mi doslova ukradne plyn spod nohy, auto sa trošku pridusí, to chápem ked nepridám plyn ale prečo si to zošlapne samo, a este čo som si všimol ked to postupne rozbehujem tak auto má taký trhavý ťah, potom ked prekročím hranicu 2000ot. tak to prestane. Stretol sa niekto s takým niečim.

A čo sa týka Vagu ten nahlási nič, váha vzduchu a klapka vyčistená, a nové teplotné čídlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No tak pokud se rozjedes bez pridani plynu tak chudak motor musi sam drzet volnobeh ze ? - takze ty ho vlastne zatizis pri volnobehu a to je pro nej samozrejme zahul pri nejakych 850 ot takze pokud mu klesnou otacky tak je jasny ze si servomotorek ktery udrzuje prave ten volnobeh v klapce za tebe prida plyn - kapanek se uvolni lanko - klapka si prida bez tveho seslapnuti a ty ucejtis jak se ti propada plyn pedal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čili závěr? Je to naprosto NORMÁLNÍ!!!! :palec2::)

dělá to i moje a všechny co mají plynový pedál spojený s klapkou pomocí lanka. Já se teda bez plynu nerozjíždím, ale je to patrný když jedu třeba na jedničku bez plynu po parkovišti a příjde nějaký malý hrbol nebo kopeček, tak si lehce přidá a zase ubere a ťukne mě pedálem do nohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čili závěr? Je to naprosto NORMÁLNÍ!!!! :palec2::)

dělá to i moje a všechny co mají plynový pedál spojený s klapkou pomocí lanka. Já se teda bez plynu nerozjíždím, ale je to patrný když jedu třeba na jedničku bez plynu po parkovišti a příjde nějaký malý hrbol nebo kopeček, tak si lehce přidá a zase ubere a ťukne mě pedálem do nohy.

Kluci dííííki za radu, je to chápu ked ho na volnobehu rozbieham bez plynu, je to pre ten motor záťaž, ale aj tak niečo tam nehraje ako má lebo aj celkový ťah motora na hocijakej zaradenej rýchlosti do 1800otáčok je trhavý, neviem prečo este dnes som menil benzínový filter, dal som tam mann zajtra to pôjdem vyskúšať a uvidíme, VAG neukazuje nič, bez závad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten trhavý chod můžou dělat svíčky, nebo i kabely ke svíčkám....kdy pak jsi ty svíčky měnil co? ;)

Moje měla výpadky nad 4200ot. (takový trhavý chod a ztráta tahu-což je sice u tohoto motoru normální, ale pokud je vše OK, tak ne až zase tolik), ale za volantem to vypadalo jako by člověk jel po vlnité silnici. No a dal jsem tam nové svíčky a je po problému. Čistě bez trhání až do 6000ot :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten trhavý chod můžou dělat svíčky, nebo i kabely ke svíčkám....kdy pak jsi ty svíčky měnil co? ;)

Moje měla výpadky nad 4200ot. (takový trhavý chod a ztráta tahu-což je sice u tohoto motoru normální, ale pokud je vše OK, tak ne až zase tolik), ale za volantem to vypadalo jako by člověk jel po vlnité silnici. No a dal jsem tam nové svíčky a je po problému. Čistě bez trhání až do 6000ot :)

TomášT díki za radu, vyskúšam tie sviečky ale vyzerajú byť OK, nedávno som to auto kúpil tak ešte ho len spoznávam, ale čo si všimol na to že, pri kľudnej a monoténnej jazde mi poskočí hocikedy ručička na otáčkomeri a z autom ani nehne, niečo som sa informoval že vraj aj čidlo otáčok na kľuke to môže robiť, ale VAG neukazuje nič, takže neviem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...