Přejít na obsah

Pamet sedacky


super(b)man

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.

Mám dotaz skrz el.sedadla z pamětí a to jak udělat ať paměti fungují i při nastartovanám motoru,jestli to jde nějak přepinovat apod.

Byla by to pro mě dost praktická věc...

Díky.

A copak ony nefungují?Mám za to že by měly.teda nevzpomínám si žebych kdy stím měl problém.Ale můžu se mýlit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak vem si, že to omylem zmáčkneš za jízdy a sedačka Tě našrotuje pod volant a je po prdeli a sílu na to určitě má...

...presne tak nebo opacne te to odsune nekam az dozadu (a ze v Supovi je mista na rozdavani) a najednou zjistis ze pedaly jsou v nedohlednu a nestihas brzdit!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...presne tak nebo opacne te to odsune nekam az dozadu (a ze v Supovi je mista na rozdavani) a najednou zjistis ze pedaly jsou v nedohlednu a nestihas brzdit!!!!

Chlapi to já vše vím,nejsem za volantem nováček a chytře radit umím taky,jen jak na to neví nikdo,že?

To aby mě to zatlačilo na pedály apod,to může napsat jen ten,kdo o ovládání el sedadel ví houby.

Ale i tak děkuji za reakce :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zkoušel jsem nastavit paměť sedačky dle manuálu - k uložení nastavení podržet několik vteřin číslo než to pípne. Do ostatních pamětí jsem nastavil nesmyslné polohy (pro kontrolu). Když to chci vyvolat, zapnu elektriku (ne motor), ale nic se neděje.

Máte někdo podobnou zkušenost? Nevíte co s tim?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem nastavit paměť sedačky dle manuálu - k uložení nastavení podržet několik vteřin číslo než to pípne. Do ostatních pamětí jsem nastavil nesmyslné polohy (pro kontrolu). Když to chci vyvolat, zapnu elektriku (ne motor), ale nic se neděje.

Máte někdo podobnou zkušenost? Nevíte co s tim?

Díky

Máš zamáčklé i červené tlkačítko?Při ukládání má být vymáčklé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZKouším obě varianty - zamáčklé i vymáčklé. Při zamáčklé verzi mi to po delším stisku (cca 5vt) pípne -předpokládám, že je to potvrzení uložení do paměti (elektrika je zapnutá).

Ale když to chci vyvolat, tak to nereaguje na stisk číslice - ani při zapnutém ani vypnutém červeném tlačítku.

Předem dík za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Mám stejný problém s pamětí sedačky,který mě nastal při výměně baterie.Do té doby paměť fungovala a dala se nastavit.Když jsem baterii vyměnil tak už paměť nefunguje ani při nastavování - resetování sedadlo dopředu a nahoru a vpřed naplno.Tak to psali na foru VW.

Kdyby někdo věděl co s tím budu vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím pánové. Pls nevíte zda se dá naprogramovat sesle tak aby po vytažení klíčku zajížděla do zadní krajní polohy? Prostě aby se odsunula od volantu jako u MB třeba..? Klasická věc pro holky mezíšho vzrustu. Na pedaly nedosáhnou tak se přišoupne k volantu ale na vystupování a nastupovani se zase odsune. Lze to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale on má na mysli pravý opak. Po vytáhnutí klíče ze spínačky aby se sedačka posunula do zadní polohy.

Ano, jde to řešit tak, že když se v autě střídají dva řidiči tak aby každý měl naprogramovaný svůj klíč. Ale taky mu jde o to aby po vytáhnutí když se mu odemkne auto tak taky aby sedačka zajela do zadní polohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně chlapi o těch klíčích jsem letem světem v manualu četl. Spíš mi jde o to právě když řídí slečna co je menší tak se klasicky (jako většina holek) k volantu přišoupne a pak zase když vystupuje odsune. Tak jestli něco takovýho si umí zamapatovat i sesle aby to dělala na volbě č. 2 po nastatovaní se přisunout a po zhasnutí se odsunout? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

ahoj všem,

mam problém s paměti sedačky. nastavim ji podle manuálu, tón se ozve. ale když ji chci vyvolat tak se nic neděje. tlačítko jedna a dva nic nedělá. jediné třetí co jsem nenastavoval,tak když ho zmacknu tak se sklopi operadlo.. pojistku č.14 jsem vytáhl i sedackou jsem jel dopředu i dozadu a furt to nefunguje. dik za odpovědi. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...