Přejít na obsah

RS tlumič výfuku na 1,4MPi 50kW combi


Martin_TDi

Doporučené příspěvky

Nazdar všichni,

mám možnost zakoupit RS koncový díl výfuku z Fábie RS - úplně nový. Nevím zda mi bude pasovat na Fabii Combi 1,4 MPi 2003.

Co se týče délky konce, trubky si nadstavím - no problem, ale zajímá mne zda bude pasovat na všechny úchyty a prostorově zda mi tam vleze.

Co může být hlavním problémem je, zda tlumič pasuje jen pro diesely RS. Mám strach, aby mně nedělal paseku s výkonem...atd.

Díky všem za radu-pomoc :palec2:

Editováno: , autor: Martin_TDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uchycení by mělo byt stejné,podle fotek je vidět,že se to řeší pouze délkou koncové trubky.

Ani jeden z tých obrázkov ale nie je z RS. RS má na konci 2 rúry a tlmič je hranatý. Neviem ale, či aj potrubie nie je u RS hrubšie. Ak ide len o vzhľad, zašiel by som na vrakovisko alebo do servisu a zohnal by som vyradený tlmič a nech ti niekto tú koncovku odreže a navarí na tvoj tlmič, aby si mal 2.

Ohľadom výkonu, výfukové potrubie je ladené na daný motor. RS má väčšiu kubatúru, tak má aj väčší tlmič. Ja by som to veru nepokúšal.

Editováno: , autor: Diamant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...