Přejít na obsah

Vrže řízení


Vasekk

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
Po delší jízdě se mi děje, že když stojim na místě a točim volantem, tak neskutečně vrže v řízení. Druhý den, když vyjedu, tak je to ok. Co to může být?

řekl bych že to je tim že je to rozbitý... ale pičaku ti určitě poradí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 5 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Čaute,mám stejnej problém při točení volantem mi vrže řízení z pravé části,tak jsem se na to koukal a vypadá to jakoby to dělala hř. tyč co vyjížďí s řízení.nevím co stím a docela me to začíná štvát.akorad mi prijde když je mokro že to nedělá tak často,jinak kapaliy je dost a nedolíval jsem jestě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrže a vrže, ale jen pokud je sucho a slyšiš to pomalou jizdou a lidi na naměsti se nestači divit co to za kostitřas jede. Tento broblem jsem řešil v roce 2009 cely měsic jsem ležel pod supem a hledal zavadu mel jsem najeto 100000km pravdivych. Nakonec jsem najel do prace na jamu a golega mi začal houpat s vozem. To vrzani se ozvalo z uchyceni stabilizatoru v té gumě. Sebral jsem injekčni střikačaku s jehlou pichl to těsne u stabilaku do gumy a od te doby se to už neozvalo. Vrzalo to, když to bylo suché proto to za mokra neděla.Cus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...