Přejít na obsah

interiérová kabeláž na el. okna


Royce

Doporučené příspěvky

Ok tak jinak... koukal jsem do schématu a potřebuju defacto 3 kable... jeden s +12V prohnaný přes pojistku a pak dva CANy do BSG... kde mám sebrat těch 12V? ve schématu píšou že ze svazku za palubní deskou.. hm pěkné a z kterého? :-D a potom jaké piny potřebuju abych to mohl zapojit do BSG?

Editováno: , autor: Royce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fajn.. ale tady to se dočtu všude.. někde se někdo ptá třeba na to samé a pod tím odpověď "zkus hledat"...

a další věc co mě fakt sere je, když se někde řeší to co potřebuju, a někdo řekne "už se to řešilo tady: link" a když na to kliknu tak dostanu úžasnou hlášku

Board Message

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

Sorry, the link that brought you to this page seems to be out of date or broken.

jak mám pak něco najít :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...