Přejít na obsah

nejdou otevřít páté dveře II


mirek H

Doporučené příspěvky

Vím ,už tady byl příspěvek http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=57413 kdy v zámku jen cvaklo, ale já mám jiný případ.

Při stisknutí zámku (spínače pod gumou) se ve dveřích ozve asi 2sec zvuk motorku a to při lichých zmáčknutích trochu jiný než při sudých.

TAkže to vypadá, že podle toho jestli chce motorek otevřít nebo zavřít se otáčí na různé strany. Bohužel za nic ale asi nezatáhne a tak neodevře.

Pomůže mi někdo? Mám vlézt do víka kufru (do dveří) a nebo do spodní části ( do podlahy)???? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím ,už tady byl příspěvek http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=57413 kdy v zámku jen cvaklo, ale já mám jiný případ.

Při stisknutí zámku (spínače pod gumou) se ve dveřích ozve asi 2sec zvuk motorku a to při lichých zmáčknutích trochu jiný než při sudých.

TAkže to vypadá, že podle toho jestli chce motorek otevřít nebo zavřít se otáčí na různé strany. Bohužel za nic ale asi nezatáhne a tak neodevře.

Pomůže mi někdo? Mám vlézt do víka kufru (do dveří) a nebo do spodní části ( do podlahy)???? :help:

TAK OPRAVENO HURÁ!!!!. Byl to ten servomotorek na spodní části zámku. Utrhlo se v něm uvnitř to táhlo. Celý díl včetně toho plechového držáku s Okem do kterého zapadá horní díl zámku stál v Škoda Jarov 503.- Neuvěřitelná cena. Čekal jsem tak 1500.- Jinak číslo dílu je 1Z98275511C (Mám Octavia II před faceliftem , kombi). Práce asi 10minut. Zvládnul jsem to na ulici. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...