Přejít na obsah

Barva interieru (lak)


lospablos

Doporučené příspěvky

Ahoj všem mám dotaz,chtěl bych udělat inerier jako je viz foto ale nevím jestli

mám použít nějake barvy,či použit tyto dily v autorizovanem servisu tukas

chtěj za přestavbu 16000 a to jen za plasty sedačky měnit nechci jen plastové časti včetně tunelu.

Děkuji za rady.

Poradtě prosím jestli je na to barva či je lepší někde koupit originál díly.

post-23334-1251307112_thumb.jpg

Editováno: , autor: lospablos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

jak říká Cart,pořeš díly.Popátrej tady po bazaru a myslím že budeš uspešnej.S tou barvou si to nějak nedokážu představit.Jinak chodit do autorizovanýho servisu snad nemá ani cenu,tam tě sedřou z kůže.

Tom

Ahoj tome tak jsem prošel celé forum a stale nikde nic žádne plasty v barvě kterou schaním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za celej introš včetně plastu,tapecu-4x el.okna,sadáky(airbag,výhřev) sem dával 6 000kč ;) Hledej hledej...nemysli že na tenhle interiér v pěkným stavu natrefíš zítra a tak 50m za barákem... ;)

Tak jsi měl štěstí ja bydlím za prahou a tam asi nikdo fabii nemá :) a mužeš dát nějakej tip kde hledat dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsi měl štěstí ja bydlím za prahou a tam asi nikdo fabii nemá :) a mužeš dát nějakej tip kde hledat dík moc

hmm tj. normální..když něco sháníš,tak to není.... ;) kde hledat...?fora,anonce,bazary,aukro...stačí používat google atd.. ;)

Radomír:ne to sem fakt nemyslel.. :D

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...