Přejít na obsah

problem pri starte


boban12

Doporučené příspěvky

Ted nechápu jestli přestane točit startér a nebo chcípne motor?

Pokud motor tak asi bude problém s imobilizérem a nebo klíčem. Pokud startér tak máš někde špatnej kontakt.

A nebo to líp popiš možná jsem to nepochopil

no skôr chipne motor... a pokial by to bol imobilizer tak co s tym potom??lebo je pravda ze mam DO v haji, (oba kluce), kontrolka na kluci mi bavi ale neodomyka a opak... skus mi nejak poradit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejspíš se uvolnila tyčinka imma v klíči,pokud je to immem tak poznáš že ti po zapnutí klíčku zhasnou kontrolky a ta s tím autíčkem a klíčkem bude blikat,ale taky to může být v kabelech nejen v klíčku.

pokud ti nejde dálka tak to nemáš nakodované,asi jsi měnil baterii že?to se stalo bráchovi na fabce,má origo dálku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bol som s tym v servise, a je to imobilizer, a kluc uz nejde naprogramovat, tak mi ponukli ze to objednaju a cena ze 100 eur za kluc a praca okolo toho, ako skoro som sa tam zlozil na prdel:))) tak im vravim ze dakujem, vymenu si premyslim...:)) hehe zariadim si to inac:)) ale inac diky za tip:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...