Přejít na obsah

Tlačítko autoradia MS 402


Doporučené příspěvky

Hoy ... ve Fábce I mi na autoradiu MS 402 (staré kazetové) chybí kolébkové tlačítko (to velké kulaté vpravo) ... zatím to mám vyřešené víčkem od lahve s přilepeným šroubem, který tlačí na čudlík a radio hraje ... nicméne to není nejkrásnější řešení a sem tam to vypadne ... ve škodovce si za čudlík řekli 450 korun, což mi připadá jako naprosto úchylná cena ... neměl by ste někdo nějakej typ, kde bych ho mohl sehnat nebo čím bych ho mohl nahradit, aby to bylo spolehlivější a hezčí než víčko od lahve ....

Předem děkuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si mám představit pod názvem "Odnímatelný panel" ... :( ... já myslel, že je to na pevno ...

V pátek mě trápila jedna taková záležitost ... když sem naladil radio, tak na display pořád blikal název "PLAY TAPE" a střídal se s názvem právě naladěné radiové frekvence ... ať sem dělal cokoliv, tak sem se toho nemohl zbavit ... Kazeta hrála v pohodě ... tak právě nevim, jestli za to může chybějící čudel a nebo je chyba někde jinde ...

(i když sem držel čudlík rukou, tak stejně radio nehrálo ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Co si mám představit pod názvem "Odnímatelný panel" ... :( ... já myslel, že je to na pevno ...

V pátek mě trápila jedna taková záležitost ... když sem naladil radio, tak na display pořád blikal název "PLAY TAPE" a střídal se s názvem právě naladěné radiové frekvence ... ať sem dělal cokoliv, tak sem se toho nemohl zbavit ... Kazeta hrála v pohodě ... tak právě nevim, jestli za to může chybějící čudel a nebo je chyba někde jinde ...

(i když sem držel čudlík rukou, tak stejně radio nehrálo ... :(

Vím ze je to mimo tema, ale pokud by jsi chtel mam toto radio komplet bych nechal za 300,- s navodem i kodem mel jsem ho od zacatku v aute

Jinak ten predni panel je odnimatelny ale cena ve skodovce je pomalu lepsi koupit cely radio,a le tim nechci propagovat moje radio, tak at se problem vyresi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...