Jump to content

Ukradený zadní stěrač

Dzouzipf
 Share

Recommended Posts

Na dnešek mi byl ukraden vnitřek zadního stěrače u mého vozu Škoda Fabia II. Byl jsem se zeptat v prodejně autodílů a tam mi sdělili, že dá zakoupit pouze celý nový stěrač, za 515,-. Jsem myslel, že mě trefí. Zvlášť, když mi minulý týden někdo auto odřel a ujel... Prostě se začalo dařit. Nevíte někdo, zda se to dá sehnat někde na vrakáči či zakoupit neoriginál? Stačí mi "vnitřek", skelet stěrače mám. Díky

Konečně jsem se na parkovišti podíval na vedle stojící Fabii II. Nakonec mi chybí "jen" pružinka, která se však neprodává samostatně a nový stěrač stojí přes 500,-. Nevíte čím by se dala tato pružinka zasuplovat? Zatím jsem koupil pružinku na Favorita, která je sice delší, ale zkusím jí zkrátit. Za případné rady předem děkuji.

Edited by Blacky
Pravidla rikaji - necituj posledni prospevek!

• 2 weeks later...

Nakonec pružina nezafungovala. Ptal jsem se na to kámiše, co má autodílnu a už to prej několikrát taky zkoušel z jinejch aut a bez kladnýho výsledku. U tý pružiny je, kromě délky, důležitá i tvrdost/pružnost... Nakonec jsem zajel na vrakoviště a koupil jsem celý stěrač za 300,-

Edited by Blacky
pozor na citaci. Pouzij tlacitko odpoveDET!

• 2 weeks later...