Přejít na obsah

Ukradené xenony OI


lukastom

Doporučené příspěvky

Tak se mi dneska v noci nějaký chmaták podíval na světla. Bez toho, že by se dostal dovnitř auta, si otevřel víko motoru a xenony vymontoval (pravý "pěkně" odpojený,levý přestřižené dráty), asi to nedělal poprvé, protože kolem nebyl jediný škrábanec. Tak nevím, dá se nějak zabránit tomu, aby se nedalo víko motoru otevřít jen tak? Auto stojí bohužel na ulici před panelákem, a i když je ulici osvětlená. Co myslíte, jak dlouho může trvat vybrat světla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi dneska v noci nějaký chmaták podíval na světla. Bez toho, že by se dostal dovnitř auta, si otevřel víko motoru a xenony vymontoval (pravý "pěkně" odpojený,levý přestřižené dráty), asi to nedělal poprvé, protože kolem nebyl jediný škrábanec. Tak nevím, dá se nějak zabránit tomu, aby se nedalo víko motoru otevřít jen tak? Auto stojí bohužel na ulici před panelákem, a i když je ulici osvětlená. Co myslíte, jak dlouho může trvat vybrat světla?

Ahoj, někteří lidi jsou pěkný svině.. Kámo zloděj to má odmontovaný komplet! za 20-30s, pokud u auta nelítáš jako pes, nemáš šanci uhlídat. Jen se bojím, kdy to příjde na mě. Každopádně zabránit se tomu dá, kamarád si navařil plech kolem blatníku - tam, jak vede kabel. Zloději to už tak lehce nevytáhnou. půjde to přes pojištovnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Tak nevím, dá se nějak zabránit tomu, aby se nedalo víko motoru otevřít jen tak?...

existuje na to napriklad "defend hook", vyraba to vyrobca defend lock-u.

Dalsia vec je neskrutkovat svetla, ale ich prinitovat o karoseriu.

Alarm sa Ti pri otvoreni kufra nespustil? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No snad to pojišťovna uzná (havarijní mám včetně ocizení vozidla nebo jeho části), teď je auto v servise, tak uvidím buď dneska nebo v pondělí. To s tím plechem je zajímavý nápad, jen nevím jestli by kvůli tomu neudělal větší paseku na autě, když by se ty světla snažil vytáhnout. Každopádně nejvíc mě štve, že až tam ty světla znovu budou, tak si frajer zase přijde jak do sámošky a světla si odnese, když je bude potřebovat. No ať žije pomáhat a chránit.

Ještě jedna otázka. Mám v autě sice alarm, ale spustí se při otevření kapoty motoru jinak než od řidiče? (Sousedi totiž tvrdí, že auto v noci houkalo, já o tom pochybuju, protože nám auto stálo pod oknem a spali jsme s otevřeným oknem, v 1. patře.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existuje na to napriklad "defend hook", vyraba to vyrobca defend lock-u.

Dalsia vec je neskrutkovat svetla, ale ich prinitovat o karoseriu.

Alarm sa Ti pri otvoreni kufra nespustil? :huh:

Díky za odkaz na ten defend hook. Mrknu na něj. Na ten alarm jsem se ptal, protože jsem fakt nic neslyšel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj toto je dôvod, prečo som šťastný že mám rodinný dom, aj ked auto parkuje na dvore a nie v garáži predsa len je to väčšia istota... akurát sa len čudujem čo všetko už ludia kradnú... kamarátova Opel Astra(ukradnutá kritka na odťahové oko, kryt späťáku)... kam ten svet speje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odkaz na ten defend hook. Mrknu na něj. Na ten alarm jsem se ptal, protože jsem fakt nic neslyšel.

Ahoj podivej se ke garnymu do servisu ma tam fotky moji octy jak sem resil xeny ja nejtama a defendhookem. Prisli si pro ne behem tydne 2x, potreti uz prisly nyty. Jo a taky je dobry xeny na plast i sklo naleptat VINem a na sklu to pekne vybarvit lihovkou - pred STK setres, po STK znovu vybarvis :)

Editováno: , autor: CIJOML
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj podivej se ke garnymu do servisu ma tam fotky moji octy jak sem resil xeny ja nejtama a defendhookem. Prisli si pro ne behem tydne 2x, potreti uz prisly nyty. Jo a taky je dobry xeny na plast i sklo naleptat VINem a na sklu to pekne vybarvit lihovkou - pred STK setres, po STK znovu vybarvis :)

Ty nýty jsou dobrý nápad. Vážně přemýšlím, že si pořídím ten defendhook, protože tak nějak očekávám, že světla budou za chvíli zase místo v aautě někde na tržnici nebo v nějakém servisu. Ještě mě napadá jedna věc. Mám v autě zámek řadicí páky od Defendu, myslíte že je možné, k tomu nějakým způsobem přiřadit ještě ten defendhook, aby se to dalo zamykat jediným klíčem (viděl jsem na internetu, že to prodávají jako sadu defendhook i se zámkem řadící páky, myslím že se jmenuje DefendHook KEY) nebo tam budu muset dát to otevírání na čip? Teda snad mě někdo pochopí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

verze key nejde predelat z obyc zamku - musis mit cip. I ti to doporucuju uz se mi stalo, ze mi u cipu menili jednotku a do ty doby sem se nedostal do motoru a najel 2000 km nez sem se k nim dostal na varovnou ikonku nedostatku oleje. S oddelenym zamkem alespon odjedes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...