Přejít na obsah

Potapeni


foxdivemaster

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Zdar Foxdivemaster,

no asi tu moc "bublinkacov" nieje, alebo sa vsetci boja vody?

Ked som bol na skole, tak som potapal, treningy byvali 2X do tyzdna medzitym "volna voda" po slovensku.. Vybavenie bolo ERARNE, flase sme si sami plnili, to sa bublinkovalo....

Hold,zlate skolske casy skoncili, uz som odtrhnuty od zdroja, rodina a tak podobne... Vsak vies, ze potapanie nieje lacny spas..

Licenciu mam, takze vzdy v lete, ked idem k moru, tak zaskocim do neakeho AQUA centra, ukazem licenciu /zaplatim/ a idem zaspominat na stare dobre casy...

A za kolko vydycham flasu??? to je rozne.. Chodieval som do vody "pomahat", ked dosli pani podnikatelia sa ucit potapat a nasmu sefovi sa v Septembri-oktobri /zazi-rijen/ nechcelo zamocit ,tak som isiel z prvym pod vodu-tomu dosiel vzduch, zobral som dalsieho, ten tiez vsetko vydychal,isiel treti-ties vysiel von naprazdno a mne este ostalo nieco v lahvince.... A vsetci sme mali 12tky flase. To vies stres a nove zazitky robia svoje... Takisto aj pri mori, ked sme potapali skupinka, tak sme museli ist "hore" kvoli typkom co uz dodychali a ja som bol v polke....

Na treningoch v 50metrovom bazene sme rozostavili 3 flase do trojuholnika tak na 20metrov od seba a kruzili sme medzi nimi, dal si si 2 maximalne 3 nadychy a uz si prasil k dalsiej lahvinke. Takto sme kruzili aj siedmi, tak si si daval druhy sluk a uz ta zozadu buchal dalsi, co potreboval vzduch...

V kazdom pripade, ked nebudem vediet co z peniazmi a deti uz budu von z hniezda, tak sa k potapaniu urcite vratim aktivne.

Vsak ako sa vravi medzi potapacmi NAJLEPSIE CO MOZES ZAZIT OBLECENY JE POTAPANIE..

cav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zdar Foxdivemaster,

no asi tu moc "bublinkacov" nieje, alebo sa vsetci boja vody?

Ked som bol na skole, tak som potapal, treningy byvali 2X do tyzdna medzitym "volna voda" po slovensku.. Vybavenie bolo ERARNE, flase sme si sami plnili, to sa bublinkovalo....

Hold,zlate skolske casy skoncili, uz som odtrhnuty od zdroja, rodina a tak podobne... Vsak vies, ze potapanie nieje lacny spas..

Licenciu mam, takze vzdy v lete, ked idem k moru, tak zaskocim do neakeho AQUA centra, ukazem licenciu /zaplatim/ a idem zaspominat na stare dobre casy...

A za kolko vydycham flasu??? to je rozne.. Chodieval som do vody "pomahat", ked dosli pani podnikatelia sa ucit potapat a nasmu sefovi sa v Septembri-oktobri /zazi-rijen/ nechcelo zamocit ,tak som isiel z prvym pod vodu-tomu dosiel vzduch, zobral som dalsieho, ten tiez vsetko vydychal,isiel treti-ties vysiel von naprazdno a mne este ostalo nieco v lahvince.... A vsetci sme mali 12tky flase. To vies stres a nove zazitky robia svoje... Takisto aj pri mori, ked sme potapali skupinka, tak sme museli ist "hore" kvoli typkom co uz dodychali a ja som bol v polke....

Na treningoch v 50metrovom bazene sme rozostavili 3 flase do trojuholnika tak na 20metrov od seba a kruzili sme medzi nimi, dal si si 2 maximalne 3 nadychy a uz si prasil k dalsiej lahvinke. Takto sme kruzili aj siedmi, tak si si daval druhy sluk a uz ta zozadu buchal dalsi, co potreboval vzduch...

V kazdom pripade, ked nebudem vediet co z peniazmi a deti uz budu von z hniezda, tak sa k potapaniu urcite vratim aktivne.

Vsak ako sa vravi medzi potapacmi NAJLEPSIE CO MOZES ZAZIT OBLECENY JE POTAPANIE..

cav

dobry :palec2: ja jezdim obcas na senec,myslim ze tomu rikate Guláška je to tam docela dobry az na ty vodni skutry,a mas pravdu jak s financema tak s casem,tento rok sem se nikde nedostal :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky na škole bylo fajn potápění (erární výbavička apod.), lienci jsem si udělal a pak fičel z Brna do Pardubic, kde jsem se k tomu ještě nedostal, ploutve už tři roky leží ve skříni stejně jako brýle apod. ... škoda, šel bych pod vodu hned ...

to je skoda a tam nekde u vas sou nejaky pekny lomy se me zda nebo se pletu?co mas za licenci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Lomy by se našly, to jo, jinak je tu exklusivní písák, tak čistou vodu jsem nikde krom v lomu neviděl, že prý hodně rybek a potopené letadýlko :palec2: , často tam vidim lidi potápět, ale ještě jsem tam nebyl ... Jinak mám myslim od CMASS jednu hvězdu, což je myslim ta základní, co si tak pamatuju, tak můžu do 20-ti nebo 25ti metrů a ne sám ... :feve: Ale asi není problém toto rozšířt po několika ponorech, čili více zkušenostech ... budou to ale tři roky co jsem pod vodou nebyl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...