Přejít na obsah

Identifikace soucastky 1.6 74kw


Maranelo

Doporučené příspěvky

Ahoj

nevedel by prosim nekdo kam patri soucastka z foto? Nechaval jsem si u kamose mechanika prehodit prevodovku a tohle mu zustalo :feve: a uz nevi kam s tim... ja bych ji ale rad vratil odkud spadla :help: nejsem profi mechos jen domaci a tak verim ze kazda soucastka ma na aute svoji funkci :palec2:

Diky vsem

foto009w.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel nemam dilnu jinak bych si tu prevodovku prehodil sam je tam vic veci ktery se mi moc nezdaj ale ted uz s tim vic nenadelam...

druha prevodovka byla nova takze vim ze je to odnekud z auta :wacko:

takhle zlute natreny srouby jsem nasel na drzaku motoru/prevodovky ale nikam mi ten plech nepasuje :kol-17:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

diky vsem uz vim kam to patri (projel jsem cecky obr. v etk az jsem na to narazil a cislo to nema) jen nevim jak to tam patri :D

Drzi to trubku serva jen ne u filtru ale na boku drzaku prevodovky...

Bohuzel v drzaku je dira se zavitem a ja mam pouze dve matky a jeden sroub. Podle zaspineni jsem to lehce poskladal a mam uz jen jednu matku volnou takze mi nejspis schazi steft kterej kamos nekde zasantrocil :angry:

viz moje umelecky dilo nize :D

foto011br.jpg

By maranelocz

foto012vi.jpg

By maranelocz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...