Přejít na obsah

Cukani motoru felicie rv 96 motor 1,3


tlumex

Doporučené příspěvky

Zdravim zdejsi odborniky,

ve skodovkach se moc neorientuju, tatik ma feldu a do ted nebyl problem s jakou koliv opravou v autorizaku, jezdi do Kumstatu. Nicmene pri vyssim zatizeni motor pri nizsich otackach cuka. Zajel do autorizaku jak byl zvykly a ejhle, borec si s tim vubec nevedel rady, na feldu kerou tam koupil novou se divali skoro jako na veterana a nedokazali mu ani seridit vuli ventilu. Dival jsem se do nahradnich dilu Vancurova v Brne kde nakupuju na svou omegu a nejak sem nepochopil jak tam to zapalovani vlastni funguje. Ja mam zapalovaci modul coz tady neni je tu jakysi rozdelovac s palcem kerej je tam pry prilepenej. Tatik koupil novy bosh kabely svicky original skoda a dela to porad. Neporadili byste mi co s tim? :help:

Nebo alespon neporadili byste mi v Brne nejaky dobry autorizak co si s touto zavadou poradi?

Diky moc, kdybyste meli nekdo problem s oplem uz sem na nem spravoval kde co klidne muzu poradit :smich:

Mej te se Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vypadá palec na rozdělovači?? Pokud má vůli (do stran) tak koupit nový palec a přilepit ho. A nebo se podívat na škrtící klapku, vyčistit a udělat základní nastavení (na to je ale potřeba VAG)

Měl jsem favorita, který taky cukal. Pomohla mi výměna palce v rozdělovači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vypadá palec na rozdělovači?? Pokud má vůli (do stran) tak koupit nový palec a přilepit ho. A nebo se podívat na škrtící klapku, vyčistit a udělat základní nastavení (na to je ale potřeba VAG)

Měl jsem favorita, který taky cukal. Pomohla mi výměna palce v rozdělovači.

Byl sem neska v autonove pry se na to podivaji maji tam i opravare co umi starsi kusy. Takze v pondeli mi udelaji diagnostiku a navrhnou reseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...