Přejít na obsah

Bionafta


dklasa

Doporučené příspěvky

Mne by třeba zajímalo, včem tkví ta ekologická šetrnost. Nikdo z politiků se nezajímal o to, kolik toho propálí zemědělské stroje při její výrobě (růstu)... :smich:

Já bych to teda do auta nelil....

Do nějaký multikáry možná ale do OII ne e!

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do PD motoru natož pak CR ani omylem, ale neleju jí ani do svého - když jsem kdysi jezdíval Pažoutem 309 D, studoval jsem nějaké materiály Seta diesel, a dočetl jsem se, že by se potom měla 1x ročně odkalovat nádrž. Ušetřit pár korun na naftě a zaplatit to potom v servisu? Takže jsem jí nelil ani do něj lol

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Viktor X:

Myslím si, že ta 309 by to schroustla.... Odkalíš si doma sám, to nevidím problém, spíš si myslím, že ten motor by měl na to být seřízenej.

Onehdá si pamatuju, když jsem to do Renaulta nalil omylem.

Druhý den bylo -15°C a auto jsem natáčel asi 2 hodiny (fénovali jsme, letlampovali apod.)

Nakonec to i chytlo a jel jsem hned k benzínce ředit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc se mi pod něj nechtělo, ležet na silnici... nicméně teď jezdíme tak jako tak všichni ca na 0 - 10% Bionaftu, dle nálady čerpadláře - aspoň tak se to kdysi říkalo, že procenta biosložky musí sedět v souhrnu, každá várka však může být jiná...

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...