Přejít na obsah

povolené pneu na R17 pegasus


1212jena

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
může mi někdo prosím poradit jaké můžu nasadit pneu na ALU pegasus 7x17 - teď mám 225/45 a chtěl bych 205/50. V TP to, ale není uvedeno. Je nutno to legitizovat? Má s tím někdo zkušenosti ? Děkuji.

H.

V TP to mam normalne napisane len mam pri tom m+s, 205/50/17 som jazdil 2mesiace cca 8tis km a vratil som sa k 225/45. Podla mojho nazoru su 225 lepsie ale dlho som si myslel opak a preto som to aj skusal...

Okrem toho to na pohlad vyzera divne, take utopene a ako mensie koleso...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč bys chtěl 205?? myslím že spíš všichni pokukujou po 17 a na ně 225/45 a kdyby se naskytly za dobrou cenu tak po nich hned skočí...

pokud chceš užší pneu, jistě ti je rád někdo vymění za 15 či 16...

Na některých cestách mi přijdou 45ky tvrdší tak jsem chtěl zkusit 50tky. 17" si určitě nechám, menší mi na OII moc nesedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V TP to mam normalne napisane len mam pri tom m+s, 205/50/17 som jazdil 2mesiace cca 8tis km a vratil som sa k 225/45. Podla mojho nazoru su 225 lepsie ale dlho som si myslel opak a preto som to aj skusal...

Okrem toho to na pohlad vyzera divne, take utopene a ako mensie koleso...

preco boli 205ky horsie? Podla mna 225ky na 7" uzkom disku vyzeraju balonovo, ked tak pretrcaju cez strany disku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved nemozu posobit ackovito, ked taka kombinacia sa davala na O1 RS (ved aj disk ma 178mm a guma 205mm).

Na mna moje 225 posobia tak trosku rozkysnuto - a to mam este aj o trosku vyssi tlak ako je predpisany...

Ale s tym plne suhlasim, 205/50 a 225/45 maju takmer rovnaku vysku. (225 je teoreticky o 1mm nizsia)

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to vec názoru,ale mne sa rozkysnuté videli 205/55 R16 Bridgestone Turanza ER 300 na 6,5 palcovom disku,ale moje 225 na 7" sa mi vidia akurát a dokonca sú moje terajšie 225 o takmer 1cm užšie ako čo som mal 205 Turanzy,čo je trochu divné,ale sú

Pred časom som sem dával fotku Volva s 225/50R17 na 7" disku a tam to išlo do A.Pri disku plášť rozširuje FR-ko (ochrana disku) a pri dezéne sa trochu zužuje.

Je na priloženom obrázku

post-12681-1254776258_thumb.jpg

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...