Přejít na obsah

denní svícení


jkro

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Ahoj chlapi, co říkáte na tyto světla pro denní svícení, dost se mi líbí, chtěl bych je dát na moji OI.

http://www.dvdautoradia.cz/led-svetla/led-...homologace.html

dík za rady

Pavek.1 :)

Přesně tyhle má manželka ve svém Kalosu. Svítí bezvadně, z dálky je hned poznat, že jede. Jedna chybka ovšem je, že jedno světlo se jí orosilo, zatím ale svítí. Kupoval jsem to normálně v obchodě, tak jim to kdyžtak zajdu reklamovat. Na předchozí O1 jsem měl kulatá světla Wesem s normání 21W žárovkou a taky byla v pohodě a myslím, že hranatá se na O1 nehodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 roky později...

Podle fotky mi přijde kontakt hodně špičatý, ikdyby nebyl natavený (takže zbytečně zmenšuje kontaktní plochu s plíškem v objímce).  Zkontroloval bych plíšek v objímce - vyčistil bych ho od oxidace nebo uhlíku, napružil bych ho směrem ven. 

Tavení je důsledek špatného kontaktu (velkého odporu > kumulace tepla) - plíšek může být zatlačený v objímce a při otřesech začne vibrovat na kontaktu patice žárovky a začne jiskřit - tavit pájku na patici.

Tož asi tak :)

Editováno: , autor: Supermarine_Spitfire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...