Přejít na obsah

Zavírání dveří


zafod

Doporučené příspěvky

Jsem na tom stejně. Dveře u řidiče zavírám na 2x, ostatní dveře bez problémů. Přepružení závěsu matkou by nemělo pomoci, protože dveře prověšené nejsou, což by bylo detekovatelné na spárách. Můj tip byl zámek, tak jsem chtěl hledat na fóru a dostal jsem se až sem :o).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám svůj postřech když jsem měl ještě staré těsnění tak jsem s dveřmi opravdu musel práskat , nyní co mám to měkčí tak je to lepší, ale při výměně oněch těsnění jsem zjistil když byly dveře úplně bez těsnění tak zaklaply úplně sami. Takže ono na tom těsnění něco bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem to po domluvě jako reklamaci opravy dovezl do servisu.

Technik mě dojal :D když jsem si stěžoval při přebírání auta z opravy: to je blbost, to je normální, to dělá u všech aut..

Dnes: nooo, jasně, že to je chyba, to je špatně nasazené (nechtěl jsem mu říct: TY vole, ale ty dveře jste tam nasazovali vy..). Každopádně jsem zvědavý s čím přijdou při předávání auta dnes nebo zítra :)

A co mě dorazilo (na zadních dveřích to těsnění vylézá, deformuje se, nedrží..): jooo, nooo, dobře, to přilepíme oboustranou páskou nebo tak něco, uvidíme co se dá dělat. Zavolám, jo?

To jsem myslel, že se smíchy složím :doh

Autorizovanej servis: :skoda::worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ahojte, nechcel som zakladat kvoli jednej otazke novu temu tak pisem sem. ked otvaram vodicove dvere tak klucka sa mi dakedy zadre a nevrati sa spat k dveram. ked do nej trosku strcim prstom tak sa vrati. myslite ze je tam nieco posunute a treba to rozobrat alebo staci premazat? a ak premazat tak cim? vazelinu moc pouzivat nechcem aby nebola cela klucka zasrata

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, nechcel som zakladat kvoli jednej otazke novu temu tak pisem sem. ked otvaram vodicove dvere tak klucka sa mi dakedy zadre a nevrati sa spat k dveram. ked do nej trosku strcim prstom tak sa vrati. myslite ze je tam nieco posunute a treba to rozobrat alebo staci premazat? a ak premazat tak cim? vazelinu moc pouzivat nechcem aby nebola cela klucka zasrata

Premazat vazelinou na plast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, nechcel som zakladat kvoli jednej otazke novu temu tak pisem sem. ked otvaram vodicove dvere tak klucka sa mi dakedy zadre a nevrati sa spat k dveram. ked do nej trosku strcim prstom tak sa vrati. myslite ze je tam nieco posunute a treba to rozobrat alebo staci premazat? a ak premazat tak cim? vazelinu moc pouzivat nechcem aby nebola cela klucka zasrata

Já do toho otvoru když je klika povytažená nastříkal brčkem WD-40, trochu jsem to přehnal, takže mi to z toho ještě měsíc teklo :smich: ale teď už je 9 měsíců klid. Neprojeví se to hned, takže napřed jen trošku a počkat pár dní... když nepomůže - zase jen trošku a počkat... ať ti to z toho neteče a nemusíš občas utírat dveře jako já. :rolleyes:

EDIT: Že by tam bylo něco zasraté (krom toho občasného tečení po dveřích) jsem si nevšimnul :)

Editováno: , autor: :Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...