Přejít na obsah

ESP


Slaboch

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit. Mam 01. RS a zacína mi blbnout ESP. Po nastartování vše ok a po delší jízde se mi rozvítí a vypne se hlídaní podvozdu. je nefukční i prokluz kol. nekdy to drží třeba celí tejden ale zas nekdy to svítí pořád. menil sem spinač ale pořád stejné. Mam strach že odchází snímač. co sem tak koukalna etku tak stojí kolem 5000kč.

Kdyby ste mel nekdo nejakou jinou variantu co stím muže bejt tak dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamosovi som daval na test ABS/ESP passata a nechcel komunikovat,blblo to. Niekedy mu svietila kontrolka. Nakoniec mi minule v robote hovoril ze na baterkovom boxe mal akokeby surovo povytiahnutu nozovu poistku. teraz neviem ci niekto naschval vytiahol,alebo samo sa to casom otrasmi vysuchne hore,alebo to niekto zabudol zatlacit. Skus pozriet a uvidis co dalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale s tou pojistkou je to fakt, taky mi "odešlo" ABS... - zoxidovaná 30A pojistka, v bloku na baterii nožovka uplně vlevo. Také není od věci vyndat baterii a její sokl a rozebrat / vyčistit / prostříknout kontaktolem dráty co vedou na zem.

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale s tou pojistkou je to fakt, taky mi "odešlo" ABS... - zoxidovaná 30A pojistka, v bloku na baterii nožovka uplně vlevo. Také není od věci vyndat baterii a její sokl a rozebrat / vyčistit / prostříknout kontaktolem dráty co vedou na zem.

jj tak ja na to číhnu a dam vedet. zatim dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIS prirucka...

Cislo chyby 1423

snimac pricneho zrychleni g200 neverohodny signal.

Pricina.

prerusene vedeni nebo skrat na plus/kostru

Doporuceny postup

kontrola vedeni a konektoru,kontrola montazni polohy,cist merene hodnoty skupina 005 a 004 , snimac kontrola nebo vymena,cist a vymazat pamet zavad,RJ ABS kontrola nebo vymena.

Nie je to ten senzor co su na kolesach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIS prirucka...

Cislo chyby 1423

snimac pricneho zrychleni g200 neverohodny signal.

Pricina.

prerusene vedeni nebo skrat na plus/kostru

Doporuceny postup

kontrola vedeni a konektoru,kontrola montazni polohy,cist merene hodnoty skupina 005 a 004 , snimac kontrola nebo vymena,cist a vymazat pamet zavad,RJ ABS kontrola nebo vymena.

Nie je to ten senzor co su na kolesach?

nene Snímač je pod volantovou tyčí. ale vypada že ho budu muset kopit. kabelaž je v pořadku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...