Přejít na obsah

Jak ukončit leasing po 18 měsících ? ?


David C3

Doporučené příspěvky

čau lidi. Potřebuji radu. Před 18 měsícema sem koupil na leasing nový Hyundai a ted chci škodovku. Jakým způsobem se dá ukončit?

Zaplaceno 220tis (nic nedlužím) a zbývá doplatit 41x 6tis asi 245tis včetně pojistek (40tis) auto vyjde na 205. NOVÉ STÁLO 360 000,-

1)NAJÍT NĚKOHO KDO TO PŘEVEZME asi bez odstupného když ojete se prodávají 230-240tis

2)POPŘÍPADĚ VRÁTIT LEASINGOVCE?? AT SI NĚKOHO NAJDE? že dám akontaci na nové..

3)VYPLATIT cca 230tis a za tu zamou částku prodat = 0,- (složité musel bych si čast peněz půjčit a pak vracet)

Každopádně mega prodělek, měl sem si škodovku koupit hned :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kazdopadne nejdriv budes muset kontaktovat leasingovou spolecnost,ktera ti vypocte presnou castku,kterou bude chtit po tobe zaplatit a pak muzes jednat dale. Budto auto prodat, pokud mas kupce, nebo dat na protiucet a autosalon za tebe vsechno vyridi....Delam taky v autosalonu Skoda a tyhle veci delame docela bezne....akorat u tvyho Hyundaie pocitej s velikou ztratou...

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na protiúčet to jde dát když je to v leasingu??? ma se zaplatit asi 230 a auto má podle mě cenu 230 tak jako nechat jim to ve škodovce at si na to najdou kupce na doplacení a dát akontaci na novou škodu?? Mam to od stejného prodejce kde chci koupit škodu ten prodáva i Hyundai. Podle mě pokud bych to nevyplatil od leasingovky tak to asi nemužu nechat u prodejce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalne kontaktuj leasingovku a ty ti varianty reknou

ja mel fabinu od skofin ua taky jsem leasing koncil predcasne, akorat doplacenim dluzne castky a auto jsem si nechaval, ale vse se resilo formularem pres net a to i kdybych si vybral jinou variantu .. takze fofr

1/vyplnit formular

2/oni zaslali naceneni

3/ zaslal jsem penize a pak uz jsem si jenom dosel pro technicak

tak uvidis co nabidne tvoje leasingovka, nebo pokud si hjundaje bral u tohodle prodejce tak by i oni mohli rovnou pomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...