Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Ahoj, pokud mi napises seznam konkretnich otazek, tak ti odpovim na cokoliv, co se tyka GSM II a GSM III. Myslim, ze bych toho mohl vedet celkem hodne, kdyz jsem ty jednotky sam tri roky ve Skodovce vyvijel.

Ahoj,

vzhledem k tomu, že už toho bylo hodně zodpovězeno, nebude mých otázek zase tolik.

- v první řadě bych chtěl znát Tvůj názor na klady a zápory obou systémů

tak to by bylo opravdu na dlouho... pokud nebydlis v oblasti se slabym signalem, tak GSM II. Tohle je ale spis na slohovou praci :)

- nevím co je PBAP - profil pro korektni stahovani tel. kontaktu po bluetooth z telefonu do jinych jednotek, nariklad GSM III

- triplex anténa - je další anténa na autě, nebo se jen vymění za stávající? - zamena za stavajici a nebo ti muzu sehnat takovou, ktera se da dolu na predni sklo - rozdil v prijmu nerozeznatelny

- jaký je rozdíl (u GSM III) mezi jednotkami 5 NO...A, B a premium? - jedna se jen o SW verze, HW je jiny pouze z duvodu ukonceni vyroby dilcich komponent. Pokud ma nekdo BlackBerry, tak volit pouze SW 8605, cili index C, pokud ma nekdo nokii, tak muze byt jak prvni GSM III cili 3C8... tak i posledni typy 5NO. Rozdil ve funkcich neni zadny... ten prijde az ve 22/10 s nastupem UHV Premium UMTS :)

- koupil jsem gateway z O II face, musím to zohledňovat při koupi gsm jednotky? - gateway nema vliv, maximalen nastaveni aktivace telefonu.

...cekal jsem, ze otazky posles na PM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dnes se mi podařilo vyřešit problém s nezobrazenými kontakty upgradem ROM telefonu!

Všechny kontakty se bez problému načetly.

Radost mám jako malý kluk.

Oficiální ROM pro telefony HTC se dají po zadání S/N mobilu stáhnout tady: http://www.htc.com/europe/support.aspx

Telefon : HTC Touch Cruise původní ROM 1.25.405.1 upgradována na nejvyšší oficiální 3.13.405.0. WWE

BTHF : 5N0.035.730.B SW8502

Navi : 3T0.035.680 SW 2684 (modifikace pro OII předFL + SW odblok obrazu za jízdy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den mám dotaz, mám rádio blues, GSM II,Nokii 6120, nemám multifunkční volant. Existuje nějaká levnějši možnost na hlasové vytáčení než originální adaptér na telefon s tlačítkem PTT. Předem děkuji za odpověď

Editováno: , autor: tousak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím Vás,

Mám Tiguana modelový rok 2010 s RNS 510 (columbus), GSM III (premium), bilym maxidotem a multifunkcnim volantem. Telefon mam iPhone, ktery nepodporuje rSAP, tudiz je mi ta HF k nicemu. Pod sedadlem spolujezdce mam 5B0 035 729 B. Ptam se za ktery dil jej musim vymenit (a kde koupit) abych mel GSMII ? (s ovladanim na columbusu a funkcnim tlacitkem na volantu)

Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,

Mám Tiguana modelový rok 2010 s RNS 510 (columbus), GSM III (premium), bilym maxidotem a multifunkcnim volantem. Telefon mam iPhone, ktery nepodporuje rSAP, tudiz je mi ta HF k nicemu. Pod sedadlem spolujezdce mam 5B0 035 729 B. Ptam se za ktery dil jej musim vymenit (a kde koupit) abych mel GSMII ? (s ovladanim na columbusu a funkcnim tlacitkem na volantu)

Diky za odpoved.

jednotku 1Z0035729 A,C,D a nakodovat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...