Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Po update firmware v iPhone na 4.0 se mi nezobrazuje telefonní seznam (místo jmen jenom znaky) a trvá hodně dlouho než začnou reagovat tlačítka na volantu. Taky po ukončení hovoru dlouho trvá než naskočí zpátky rádio. Mám OII 6/2008, rádio Stream MP3 a orig BT HF. Downgrade je prakticky neproveditelné, takže pokud nemusíte, tento upgrade telefonu raději asi vynechte. Jinak jména u přích. hovorů se ukazují a hlasové vytáčení funguje bez problémů. Počítám že chybu udělali soudruzi v Apple a budu doufat že ji příští update vyřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Taky přidám svojí trošku do mlýna.

Mám O2, r.v. 2007. TMBCSxxZx7...

Rádio je Škoda Stream.

Podle servisních záznamů tam byl doděláván bílý MaxiDOT (nebyl od začátku) a i dodělávána BTHF. Vše v origo servise Škoda.

BTHF je GSM II (hliníková - bez jakéhokoliv držáku - je volně pod sedadlem pod koberečkem) a číslo má: 1Z0035729 D H35

A teď problém. BTHF funguje, volání s ní jde, s telefonem se spáruje (na rádiu se objeví nápis PHONE), ALE:

Nejde ničím přijmout hovor - jenom telefonem. Multifunkční volant nemám

Není nabídka v MaxiDOTu - vůbec tam není položka handsfree

Nesynchronizujou se kontakty

Nezobrazuje se telefonní číslo (ať volám já nebo někdo mě).

Pomůže někdo????

Editováno: , autor: SlezY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednotka 729D nezobrazuje na předface maxiDOT.

řešením by byla jednotka 729B nebo bez indexu

nebo vyměnit za GSMIII (730A nebo 730B) a dodělat GSM anténu.

jinak jednotka bez držáku je pěkná prasečina....

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednotka 729D nezobrazuje na předface maxiDOT.

řešením by byla jednotka 729B nebo bez indexu

nebo vyměnit za GSMIII (730A nebo 730B) a dodělat GSM anténu.

jinak jednotka bez držáku je pěkná prasečina....

A jak to tam má vypadat? Já mám pod sedačkou spolujezdce trochu naříznutý kobereček a jednotka je dána pod tím. Bez jakéhokoliv držáku - proto jsem mohl odpojit kabely, vyndat jí a podívat se na štítek :-).

To 729Bčko by fungovalo tak, že by se hovor dal přijímat pomocí tlačítek naovládání palubního PC? Nebo si nepomůžu nez multifunkčního volantu?

Jinak na Octavce se měnil i panel přístrojů (to je v záznamech servisu) a dělala se instalace HF. Tak aby se kvůli tomu BT handsfree neměnilo toho více. Takže abych nekoupil Bčko a nebo GSMIII a pak nezjistil, že je to zase špatně... Co si o tom myslíte?

Jsou i nějaké různé verze toho panelu přístrojů? (teda jestli to jsou budíky a nebo jenom že se měnil nějaký panel).

Jak to zjistit?

PS: Do jakého auta je ta moje Dčková jednotka???

Editováno: , autor: SlezY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, jelikož celkem dobře znám obě škodovácké telefonní výbavy, včetně držáků telefonů a zároveň vím, že ani v servisech neví vše, tak rád poradím a odpovím na konkrétní dotazy. Jedna věc je ale nutná - vždy je nutné uvést typ výbavy (GSM II - hliníková krabička, GSM III plastová krabička, jednotky jsou umístěné pod sedačkou spolujezdce), SW jednotky (naspán na jednotce) a zároveň typ telefonu. Snad alespoň pomůžu někomu si tyto výbavy oblíbit :) M.

Ahoj, mám problém s GSM III a HTC Touch HD - pokud je přijatá sms s diakritikou, na maxi dotu je jen "zprávu nelze zobrazit". Má to nějaké řešení? Díky moc.

EDIT: teď koukám že jsem do napsal do Octavií, týká se to superbu II - předpokládám že to bude stejné.

Editováno: , autor: jiri01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, neviete mi prosim poradit kde v SR a kto by mi do OII FL s radiom Bolero a Maxidotom (vybava business) dorobil GSMII alebo III sadu od skody tak aby som to vedel ovladat cez radio a maxidot? Volam po znackovych servisoch a vsetci mi nukaju parrot alebo sadu od nokie. Niekde ma dokonca presviedcaju, ze sa to neda dorobit.

dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším problém s hf jednotkou 3C8035730A...mám tenhle problém: Po zapnutí klíčku se mi stále automaticky na Maxi-Dotu ukáže menu telefonu a název připojeného zařízení a teprve stisknutím ovladače se vrátím zpátky na původní položku(průměrná spotřeba - byla nastavena i před vypnutím klíče). Dřív tohle probíhalo skrytě...Má někdo podobný problém??? Případně řešení??

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,prosim o radu. Mam SII 5/2009 vybava GSM III PREMIUM samozrejme bez moznosti komunikace s Iphonem...

Co vse musim vymenit krome ridici jednotky pri prestavbe za GSM III UHV PREMIUM UMTS v nabidce od kt 22/2010 ? Dekuji za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde do držiaku GSM II (s mobilom nepoužívam) dobastliť konektor USB (kôli napájaniu navigácie)? Nemá niekto el. schému?

Přidávám se k otázce. Mám konzoli na telefon vedle rádia (GSM II - používám Bluetooth). Rád bych z těch konektorů vytáhl napájení do USB kabelu a napájel HTC HD, abych nemusel napájet ze zapalovače. Bohužel se pro HTC HD nedělá adaptér, tak to chci nějak vykoumat. Jestli někdo máte zapojení toho konektoru na konzoli, tak se prosím ozvěte.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, jelikož celkem dobře znám obě škodovácké telefonní výbavy, včetně držáků telefonů a zároveň vím, že ani v servisech neví vše, tak rád poradím a odpovím na konkrétní dotazy. Jedna věc je ale nutná - vždy je nutné uvést typ výbavy (GSM II - hliníková krabička, GSM III plastová krabička, jednotky jsou umístěné pod sedačkou spolujezdce), SW jednotky (naspán na jednotce) a zároveň typ telefonu. Snad alespoň pomůžu někomu si tyto výbavy oblíbit :) M.

Prosím o radu, co koupit.

Situace: OII, 1.9 TDi, automat, 2006, Columbus, MF volant. Telefon SE Xperia X2.

Chci HF, ale nevím, jakou pořídit tak, aby se pokud možno vše, co lze, zobrazovalo na maxidotu a na Columbovi.

Děkuji předem za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu, co koupit.

Situace: OII, 1.9 TDi, automat, 2006, Columbus, MF volant. Telefon SE Xperia X2.

Chci HF, ale nevím, jakou pořídit tak, aby se pokud možno vše, co lze, zobrazovalo na maxidotu a na Columbovi.

Děkuji předem za radu...

A nebo GSM III Premium. U me Xperie X1i rSAP funguje po nainstalovani jedne aplikace naprosto spolehlive. Tzn.,ze nacita kontakty z pameti telefonu a take seznam poslednich volanych cisel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj.

Mám v OII 9/2010 GSMIII a telefon HTC HD. Spojení (spárování) lze provést přes profil HFP 1.5 a A2DP (funguje jako přehrávač MP3 apod.). Na maxi DOTu se zobrazí síla signálu (ten jde z mobilu) a někdy i kapacita baterie. Aktualizuje se i tel. seznam. V menu mám navoleno seznam pouze z telefonu, ne SIM. Uskutečněn hovor, vše funkční.

Ale když chci spojit (spárovat) přes rSAP, sice se spojí, na telefonu se objeví ikona bez signálu GSM a z auta nelze volat (žádná síť).

Takže se chci zeptat, jestli je problém u této nové verze GSMIII také se sérií SIM karet T-debile #B ? Jinou kartu jsem zatím neměl možnost vyzkoušet.

V technických podkladech škodovky není tento typ telefonu uveden (funkčnost, problémy atd.).

Díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...