Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Ahoj lidičky,

mám k vám prosbu. Koupil jsem si ojetýho Roomstera, krásný to autíčko. Je to v exkluzívní výbavě, dřív to byla předváděčka :-), a má to nad rádiem přímo z továrny držák na mobil, kterej je zřejmě připojenej k rádiu atd.. Nevíte, kde do toho lze koupit nástavec na můj telefon? Tamto vypadá jako takový univerzál, který má polovodičový spoj uprostřed a "čeká" na nástavec dle mýho telefonu...

díky za tip :-)

krásný den všem.

Filip

A je ta HF Bluetooth? Vyzkousej jestli ji na mobilu najdes...pokud jo tak bych drzak nechal odstranit protoze ty adaptery stoji kolem 4500,- a jsou jen na par mobilu. Znamej to mel v octavii(2007) taky a porad shanel adapter a pak zjistil ze to funguje i bez adapteru jen pres Bluetooth:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, stejná odpověď kterou už sem semka dával, ještě doplním že ta cena je o něco nižší a odkaz - 3 173,70 Kč, 3 839,10 Kč, 3 781,50 Kč, http://skoda.co.uk/cze/service/accessories/Pages/Accessories.aspx?c=0000000171&p=1 a pokud není ŘJ nakódována na BT tak může telefonem hledat jak zběsilej a bude mu to prd platný, stačí se podívat na ŘJ jednotku zda na ní je zdířka pro BT anténu ale všechno je tu popsané takže jen nosíme dříví do lesa :)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to CAN. Napojit u rádia.

mam jednotku 5K0 035 730

kodovani :

0700000000010110

zaclo to mluvit cesky ale bohuzel kdyz stisknu roller na face volantu tak mi to sepne telefon a ne obecne hlasove ovladani. dela to pouze prave tlacitko na navigaci a ja bych chtel aby to slo na volantu i navi - predtim jsem mel premium sadu a to mi delalo . pres hlasovy ovladani jde zvolit i menu telefon totiz jde to nejak ??????????????? pls ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi,

mám dotaz, i když vím, že už se to tu rozebíralo asi milionkrát, a je to tu jistě někde napsané.

Mám novou octavii RS, rádio s navigací Amundsen. Pořídil jsem si nyní GSM přípravu s označením 5K0 035 730, SW 1020, HW H09, Model UHV.

Mám k tomu svazek kabelů a mikrofon. Nemám držák ani plastový kryt, nicméně předpokládám, že to nijak nevadí. Nemám multifunkční volant, nepotřebuji hlasové vytáčení.

Dejme tomu, že instalace jednotky a připojení kabelů nebude problém (myslím, že s trochou šikovnosti se to dá zvládnout, i když autům fakt nerozumím - není to moje doména).

Oč se mi tedy jedná?

1) Jak nakonfigurovat GSM přípravu?

2) Musí se jednotka nakódovat? - Případně jak (Musí na to být nějaký VAG nebo podobně, kde jsou schopni to udělat a jak)? Stačí to udělat jen v Maxidotu? (Jak?)

3) Bude mi vůbec tato jednotka fungovat s navigací Amundsen?

4) Má někdo nějaký návod na kompletní realizaci od počátku do konce s tím, že mám na stole jednotku, kabeláž, mikrofon a klíčky od auta? (Flašku chlastu na nervy nepočítaje) :-)

Moc díky za všechny rady !!!

V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval by som poradit - mam Roomster facelift, MR 2011 a mobil LG Optimus 2x. Telefon cez BT je sparovany, vsetko je O.K.

Ale ked si zvolim cez hlasove ovladanie HUDBA a potom PREHRAT, BT skonci komunikaciu s mobilom. Kedze v navode som toho vela nenasiel, chcem sa spytat, co je este potrebne nastavit, aby sa dala prehravat hudba cez BT. Mobil podporuje BT A2DP, co je podla navodu k autu podmienkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval by som poradit - mam Roomster facelift, MR 2011 a mobil LG Optimus 2x. Telefon cez BT je sparovany, vsetko je O.K.

Ale ked si zvolim cez hlasove ovladanie HUDBA a potom PREHRAT, BT skonci komunikaciu s mobilom. Kedze v navode som toho vela nenasiel, chcem sa spytat, co je este potrebne nastavit, aby sa dala prehravat hudba cez BT. Mobil podporuje BT A2DP, co je podla navodu k autu podmienkou.

Tady jde asi o to jestli máš jednotku, která podporuje AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) - ovládání audiostreamingu.

A jestli máš tento profil v systému telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký večer všem,

prohledávám fórum jako divý, ale asi jsem úplně slepý. Potřeboval bych schéma zapojení kabeláže pro GSM III. Jasně jsem identifikoval připojení na mikrofon, zelený mini-DIN do rádia/navigace a napájení - zůstává mi však kroucený pár (tuším hnědo/zelená, hnědo/fialová), který vypadá na CAN. Kam nadrátovat u rádia CAN?

Díky všem předem za tip....

Ahoj,

kam si zapojil napájení a ty kabely (CAN)? Díky ...

Mám amundsena a nevím, kam to připojit.

V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Mám dotaz..

Mám univerzální přípravu na telefon...z diagnostiky je to jednotka 1Z0 035 729 B.

Dále bych měl Iphone 4..Půjde mi to spojit přes modrý zub?a jak to bude pracovat když si koupím ten držák od škodovky

"Adaptér k mobilnímu telefonu iPhone 4" Objednací číslo: 3T0051435B.

Díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý deň,

mám problém s originálnou sadou GSM II. Sadu som dorábal, všetky diely som dával originálne. Jednotka je 1Z0 035 729 B. Jednotka funguje, ale vypisuje 2 chyby cez VAG. Dosť často sa ešte stáva, že sa preruší komunikácia medzi telefónom a HF sadou, alebo že sa "stratí" telefónny zoznam z pamäti Maxi-Dotu. Po reštarte tel. zoznam znovu funguje. Octavia je dvojková, pred FL, modelový rok 2006. Gateway som nemenil, je tam pôvodná 1K0 907 530 F. Nakoľko neviem, či sa má aj v tomto prípade meniť. Chyba bude podľa mňa v tom gateway, alebo v softvéri. A ešte jedna otázočka...mám správne kódovanie (mam radio Stream bez mp3, maxi-dot, MF volant, parkovacie senzory predné aj zadné)?

Výpis z VAG COM:

Address 77: Telephone Labels: None

Part No SW: 1Z0 035 729 B HW: 1Z0 035 729 B

Component: FSE_2P7x H31 0050

Coding: 0000466

Shop #: WSC 43570

2 Faults Found:

01299 - Diagnostic Interface for Data Bus (J533)

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 22

Reset counter: 115

Mileage: 309128 km

Time Indication: 0

Date: 2000.00.00

Time: 18:25:34

00457 - Control Module for Network (J519)

004 - No Signal/Communication - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100100

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 48

Reset counter: 155

Mileage: 309128 km

Time Indication: 0

Date: 2000.00.00

Time: 18:40:43

Prosil by som členov fóra o radu na vyriešenie môjho problému. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim kolegové potřeboval bych poradit kde bych mohl koupit jinej držák na jinej typ telefonu (tadyten Nokia 6210 a stejně starý zhruba a myslim si základní od výrobce) se stejnym uchycením do O II, r.v. 2005 elegance.

Moc díky všem za rady. Tomášpost-64489-0-60311200-1312462320_thumb.j

Editováno: , autor: Kallis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...