Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Tak jsem vyndal bluetooth jednotku z auta a opsal údaje výrobce Harman Becker typ UHV CAN FSE2P7X model BE 9367 1Z0035729B.Psal jsem email i do škodovky co mě poradí.Manželky Nokie E7 naprosto bez problému se připojí a tel.seznam,volaná čísla,přijaté hovory vše se zobrazí na maxidotu.Zkusíte někdo poradit jak to řešit.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim všechny, měl bych na vás prosbu.Uvažuji o montáži GSM II jelikož mi byla mi doporučena,navi mám Columbus, momentálně používám HTC Wildfire s androidem ale do budoucna uvažuji o apple iphone 4S. Je to dobrá volba?Poradí prosím někdo. A ještě jedna prosba scháním tuto jednotku 1Z0035729B.Předem děkuji všem za rady a odpovědí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud chceš zobrazení i na maxidotu tak je to jediná jednotka která ti s iphonem bude fungovat.. pokud ti stačí ovládání pouze přes columbuse máš na výběr více druhů jednotek i za lepší cenu než 1z0....B

Já jsem na to takovej puntičkář,tak že i zobrazovat na maxidotu.Jen kde tu jednotku sehnat za slušný peníz.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam jeden dotaz. V autě mam z fabriky namontovanou HF sadu s jednotkou 1Z0 035 729C(kodovani 0000422), rádio Swing jsem teď vyměnil za Bolero 1Z0 035 156F(kodovani 090004000003) a po zmačknutí tlačítka Phone na rádiu se jen ztiší zvuk a žádné ovládání telefonu(jak se píše v návodu) se neukáže. Poradí mi někdo jak to ovládání na rádiu zprovoznit nebo to nejde...? Jedná se o Yetiho(r.v.2009) a rádio Bolero je taky z Yetiho(asi r.v.2010).

Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi. Neznáte někoho z Brna nebo okolí kdo by mi rozchodil Columbuse s GSM III? Taky bych potřeboval nakodovat ř.j. tak aby mi fungoval multifunkční volant a maxidot. Díky za radu. Mám octavii 2, Mod. 08, climatronic, maxidot, multifunkční volant. Díky

Editováno: , autor: Topek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nikde jsem na podobný problém nenarazil, tak se zeptám. Mám O2 3/2006 kde je GSMII s označením 5P0 862 335 B. Původně byl v autě Nexus a po výměně za Columbus se mi zdá, že se zhoršila kvalita handsfree. Ve zvuku je poměrně dost šumu. Není to nic hrozného, ale s Nexusem se mi to zdálo lepší, jakoby měl jinak nastavený fitr. Může někdo porovnat zvuk GSMII u Nexuse a Columbuse? Jediné co mě napadá, je změna zapojení. Columbus má stereo vstup z HF a teď je zapojen tuším pravý kanál a GND, nemělo by to být opačně nebo to nemá vliv?

Lze u mé jednotky pouhým přehráním sofwaru zpřístupnit menu Telefonu na displeji Colombuse?

Jedná se o tuto jednotku:

Part No SW: 5P0 862 335 B HW: 5P0 862 335 B

Component: FSE_2P5x H21 0060

Revision: 00000001 Serial number: 00000000403014

Coding: 0000411

Shop #: WSC 73430 790 00000

VCID: 32609F3ED447

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, mám GSM III a telesom Samsung Galaxy S2. Chtěl bych si telefon aktualizovat na Android 4.0, ale v této verzi prý už telefon nepodporuje RSAP. Snad by pomohla nějaká aplikace z Android marketu.

Máte někdo s tímo řešením, resp aplikacemi zkušenosti? Nebudete to dělat při připojení něaké problémy??? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím znalce koncernových GSM jednotek! V SII mi jednotka 5N0 035 730A (Nokia) nechce komunikovat s iPhonem 4. Pochopil jsem správně, že ji musím vyměnit za jednotku 1Z0035729B? Nebo už existuje nějaká vychytanější?

Díky za odpovědi.

Nejsem žádný odborník na HF sady, ani sám nevím, jakou mám, jen že funguje a to mi stačí, ale co se mi podařilo vyhledat tady na fóru, a možná by to bylo řešení, je tohle: http://forum.skodaho...dsfree-gsm-iii/ .

Vlastně se tam píše to, že tvá jednotka (5N0 035 730A) je jedna z nejstarších, nejlepší by bylo ji vyměnit za 5N0 035 730D, která se umí připojit jako vzdálená SIM (což iPhone nejspíš neumí), nebo jako klasická HF, kterou iPhone umí.

Ale nemám iPhone ani tu jednotku, jen se pokouším poradit víc, než napsat, že nějaká to umí, ale neřeknu ti jaká. :D

Editováno: , autor: samurai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...