Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

bluetooth a HTC

Mám teď HTC Evo 3D, předtím Nokia E52, v autě jednotka II a bez problému se připojuje. Načetlo to i seznam.

Akorát jsem to dělal na dvakrát.

Zkusil bych vymazat připojení v telefonu a znovu navázat spojení a nezapomenout aktivovat, aby se automaticky připojoval.

Před koupí HTC mě polévalo, neboť všude jsem četl, že s Androidem je problém, ale je to bez problémů.

Tak doufám, že alespoň trochu rada.

jakou mas prosim SW v tel myslim verzi androidu. Dekuji
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, kde se dá zjistit kompatibilita GSM jednotky s autem (rádio Audience, tel. Samsung Wave) a co ta jednotka umí?

Podle toho co jsem vyčetl (j0ska) potřebuju některou z následujících jednotek:

1Z0035729B

1Z0035729

to sedí, ale pak má fungovat i 5K0.. nebo 7P6, ale tu jsem vůbec našel, zato jsem našel

5P0862335B

No jsem z toho jelen - v ETCE žádné popisy nevidím, takže nezjistím co to umí :-(

Otázka teda zní - která jednotka bude fungovat a co bude umět?

Z toho co jsem načetl je nejlepší (nejkompatibilnější) varianta HF over BT nebo ještě líp miltifukční BT HF a/nebo rSAP - tedy nové jednotky GSMIII - bude mi běhat ta?

Editováno: , autor: camel1cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má čerstvá zkušenost se Samsung Galaxy S2 a GSM III (rSap). Dcerka si půjčila můj telefon na hraní a nějak se jí povedlo aktualizovat androdid z původní 2.3.5 na 4.0.4. (Ice cream sandwich). Se zděšením jsem na telefonu sledoval, jak aktualizace probíhá.

Výsledek - telefon se prvně připojí, pak vše funguje jak má, ale má problémy se odpojit (telefon je jako připojená k HF a tak jsou všechny sítě nedostupné), někdy se korektně odpojí, ale na telefonu je zobrazen "režim vzdálené SIM karty" a s telefonem jde normálně volat (už to neukazuje sítě nedostupné), ale pak se zase zpětně nechce připojit k HF. Pak pomuže jen restart telefonu, ale korektně funguje zase jen chvíli, pak opět výše zmíněné problémy. Telefonní seznam jsem raději ani nezkoušel stahovat, abych si náhodou nevymazal ten co tam už je stažený.

Zkusím počkat na verzi 4.1. (jelly beam), snad vyjde brzy. Jestli to nepomůže, zkusím tu aplikace z rsap.com. Z jakékoliv jiné rady budu vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pokročil... chystám se montovat 5P0862335 do auta bez přípravy (MR 2006) a řeším kabeláž:

- předpokládám, že v autě bez přípravy nejsou natažené a nezapojené kabely, že? Tedy je musím koupit?

- pokud ano, našel jsem na škoda taile svazek s mikrofonem a konektory do rádia a GSM jednotky za 1000Kč - ale z obrázku jsou tam vidět volné žíly a netuším co s nima - nemáte někdo návod? Ideálně i kudy to tahnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potřeba zapojit celkem 4 vodiče.

Kostra(hnědý) na kostřící bod, plus(červený) za rádiem a 2 CANy taky za rádiem.

Ostatní je už zapojené na kabeláži.

Jednotka má svoje místo pod sedadlem spolujezdce. Je potřeba držák.

K rádiu projdeš prahem a pak za schránkou spolujezdce.

Mikrofon se musí natáhnout do stropní lampičky A sloupkem a stropem.

Kabeláž můžu dodat. Kdyžtak napiš SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Viem ze hlasi na tel. Jednotke, a robili sme to na vag jednotke original dotikovom. Vypisoval staticka chyba, ale presnejsie nevim. Dali sme to dneska aj na VCDS, vadna jednotka to vypisuje. ani jeden s programov to nepustil, vyzdera na vymenu jednotky.

Editováno: , autor: polygraf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, potřeboval bych poradit mám O2 před FL rv. 2007 je
v ní namontován HF Bury ani nevím jestli je montovaný dodatečně ve Škodovce
nebo jinde, nicméně zprovoznit ho se smartfonem znamená koupit aktivní držák s Bluetooth
za 3600,- nebo celý novjejší komplet Bury za 3800,-.



Podle výpisu výbavy je v autě „142 9W5 L VTV Příprava
pro telefon“  ze svazku za autorádiem
jsou vyvedeny kabely pro telefon do svorkovnice autorádia (to je origo z fabriky)
na ně je dodatečně připojen HF Bury. Jo a taky tam jedna svorkovnice volná,
tušim 4 žíly.



Tak a otázky:



1)     
Příprava pro telefon znamená že by tam měla být
jednotka GSMII?



2)     
Jestli jo tak kde přesně ji pod sedadlem mam
hledat? Tam co vedou kabely od airbagu na pravé straně pod kobercem?



3)     
Jestli tam není má smysl ji shánět, případně
poraďte jakou mam hledat pro můj telefon HTC Sensation - Android 4.0.3



4)     
Našel jsem Jatour Digitální CD měnič (USB SD AUX
Bluetooth rozhraní) plus Bloetooth HF modul (celkem 2900,-) máte s tím někdo
zkušenosti, nebude to lepší řešení než investovat do origo nebo Bury HF?



Předem díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...