Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

tak mam zapojeno bt 1Z0035729 A s columbem telefon se spoji ale nejde me zvuk je nutny mikrofon?mam na RSN510 hlasove navadeni.,pri hovoru me druhy neslysi jakoby nesel mikrofon ve svazku byl jeste stineny drat 2 konektory ale ty nevim kam napojit .prosim o radu diky

Editováno: , autor: brunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem koupil auto a manuál je v němčině,nemohu rozchodit telefon,vše se stáhlo a na maxidotu zadám volání a po chvilce je ukončeno bez vyzvánění,Když mě někdo volá tak se to zobrazí na maxi.ale vše je hluché,na telefonu se mě automaticky přepnou sluchátka a nic neslyším.V loketce je konektor,nemá být spojen s telefonem?Jednotka pod sedadlem je plechová s označením 1Z097181362U.Nedá se někde stáhnout manuál?

Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádné objednací číslo svazku neexistuje, jednotek je více druhů, záleží jaký máš telefon a zda chceš rsap

a podle ceho bych pak mel ten svazek koupit ?

 

jednotku snad 1Z0035729B  ta by snad mela fachat na před FL s columbem a maxikem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám prosbu ohledně kompatibility:

Mám OII FL 2008, MR 2009, origo Columbus (jen aktualizovaný fw) a GSM III 5NO 035 730 A, SW: 4100,  HW: 015.

 

Se starou Nokií to bylo v pohodě, ale s novým Samsung Galaxy Mega GT-I9205 (Android 4.2.2) se ani nedokončí spárování.

Mobil hlásí spárováno, HF ne a v tomto stavu zůstává "viset".

 

Protože mi obyčejná přenosná BT sada s telefonem chodí, uvažuji o přechodu na GSM II, něco jako 1Z0 035 729 B.

Jaký typ sady mohu pořídit? Případně: nemáte ji někdo volnou?

Alternativou by asi byly nové sady GSM III, u kterých je možné rSAP vypnout.

Předpokládám, že jde o 3C8 035 730 C, nebo by šla i jiná, např. 3C8 035 730 B ?

 

Předem moc dík, Miloš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

Mám OII FL r.v. 2010, multifunkční volant, v autě je GSM II s přípravou pro telefon.. telefon HTC One V

 

telefon je spárovanej v pohodě, načte se z něj tel. seznam, ale nemůžu se nějak dostat do nastavení Bluetooth a dalších voleb v položce "Telefon" na MaxiDotu..

V návodu (viz. obrázek) je x položek, které tam nemám (nebo nevím jak se na ně dostat), teď tedy ani nemůžu jijak spravovat spárované telefony apod.

Já když zvolím na MD položku "Telefon" tak se mi tam objeví jen "Tel. seznam" "Volaná čísla" "Nepřij. hovory" a "Zpět"... Tak jak se teda mám dostat na ostatní položky? Díky za rady!

 

88gsm_ii.jpg

Editováno: , autor: lakaj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrarec chlapi - tak mam takovy dotaz. Chtel kamarad na Slovensku by chtel sehnat novou jednotku HF BT sady, kterou ma od vyroby 5N0 035 730 A (umi jen RSAP) a nahradit ji novou. Co krom jednotky bude zapotrebi? Predpokladam, ze kabelaz je shodna, jen se bude muset udelat nove kodovani? Nebo? 

 

Diky za tipy a pripadne i za nabidku jednotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodatečně i já děkuji za potvrzení kompatibility.

A2DP kabeláž je potřeba jen kvůli poslechu stereo hudby z mobilu, nebo je podmínkou pro funkci HF?

Kolik je s tím práce (tahá se od HF sady pod sedačkou ke Columbusu ?) a na kolik asi to vyjde?

 

Moc dík, Miloš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stereo zvuk je potřeba jen pro poslech hudby z mobilu.

Jsou to jen dva vodiče navíc mezi jednotkou HF a rádiem.

Vodiče včetně pinů můžu dodat. Barvy sedí. Černomodrá a černozelená.

Práce je s tím celkem dost. Rádio ven, kastlík spolujezdce ven, kryt prahu ven.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...