Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

zdravim mam radio Bolero a zabudovany origo drziak na telefon. Sparovanie s BT prebehne bez problemov, takysto aj volanie..na MFD vidim volane cisla....... smsky ani signal sa mi nezobrazuje. A chcem sa spytat ako spojazdnim BT Audio..v nastaveniach mam polozku BT audio je aktivne ale ked vojdem do Media tak BT audio zostava sive a neda sa stlacit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V ‎01‎.‎09‎.‎2009 at 8:38, janousmi napsal:

Ahoj, jelikož celkem dobře znám obě škodovácké telefonní výbavy, včetně držáků telefonů a zároveň vím, že ani v servisech neví vše, tak rád poradím a odpovím na konkrétní dotazy. Jedna věc je ale nutná - vždy je nutné uvést typ výbavy (GSM II - hliníková krabička, GSM III plastová krabička, jednotky jsou umístěné pod sedačkou spolujezdce), SW jednotky (naspán na jednotce) a zároveň typ telefonu. Snad alespoň pomůžu někomu si tyto výbavy oblíbit :) M.

Ahoj,

mam v aute namontovany origo skodovacky drzak na mobil. Existuje nejaky Adapter, pres ktery bych na nej mohl pripevnit nejaky android-telefon. Co jsem zatim nasel, tak bylo vsecko pro Nokie a Jabka :(

IMG_20160808_091247.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
V 14. 7. 2016 at 8:04, ka_r_los napsal:

P2P mi potvrdil, že jeho Note 4 s MM/A6.0 SMS v autě umí, Honor 7 s MM/A6.0 neumí ani na maxíku... už jsem to poslal i přímo na Huawei, zeptali se mě na moje IMEI a čekám...

Takže aktulaizace, SW na telefonu je sice pořád 6.0 (interní SW B380). SMS a Wifi pořád nejde, v autě jsem zkoušel (3C8035730E) s Galaxy S7 a ... vše běželo na první dobrou.. takže jsem lehce nakrknutej a jestli se to nesparví případně s nugátem (android 7/N) nebo mi to někdo nepotvrdí na Honor 8, tak čajňana hážu do bazaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,
mam v aute namontovany origo skodovacky drzak na mobil. Existuje nejaky Adapter, pres ktery bych na nej mohl pripevnit nejaky android-telefon. Co jsem zatim nasel, tak bylo vsecko pro Nokie a Jabka [emoji20]
IMG_20160808_091247.jpg

Když jsem kdysi měl ten držák, tak jsem na surovce ten úchyt uřízl, nechal jsem si za 200kč navařit plastovou podložku a na to jsem chytl klasickou úchytku telefonu na sklo a byl klid, ale pak jsem to sundal, vypadalo to blbě...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

prosím poraďte mi. Koupil jsem si Yetiho rv12/2010 a je v něm nainstalováno externí HF pro dodatečnou montáž od Burry. Něco jako Parrot. Má svůj malý display. ŘJ vozu o něm neví. Pokud na Boleru stisknu tlačítko Phone, tak se jen ztlumí.

Chtěl bych dodělat originál BT modul, který bych mohl ovládat na Boleru, případně na MaxiDOTu.

Na Boleru mám označení 1Z0 035 156 G. Budíky ještě nevím. Chtěl bych připojovat pouze Android telefony ( aktuálně Samsung Galaxy S7) a mít možnost streamovat hudbu přes A2DP. Jaký konkrétní modul bych si měl sehnat? Jako laik bych si vybral 5N0-035-730-D, ale bude komunikovat s Bolerem a budíky?

Chápu, že pak musím ještě někoho poprosit o nakódování.

V autorizovaných servisech mi od stolu řekli, že to není možné. Nějak se s tím nehodlám smířit.

Díky předem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cafte borci..vidim ze sa tu vyznate tak by chcel poradit..nemam sice Skodu ale Touarega W12 rocnik 2006/6.v aute mam tuto jednotku a samozrejme ze nejde

sa s nou sparovat.mam tam 7l6035729H..ide mi len o to primat hovory a telefonovat.ak aj zoznam nepojde a podobne to ma netrapi..len to rozchodit.

bolo mi povedane ze to je CAN protokol 1,6..cize novsie jednotky s CAN2,0 mi nepojdu a neplanujem koli tomu menit vsetko.ako budiky tak navi.

Mam MFD2 DVD volant tlacitka a zobrazovanie ma MAXidote..bola mi odporucana jednotka 5J0 035 729B..vie mi niekto poradit ci to pojde alebo je moznost zohnat aj nejaku inu?

dakujem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V ‎31‎.‎10‎.‎2016 at 8:46, ka_r_los napsal:

Takže aktulaizace, SW na telefonu je sice pořád 6.0 (interní SW B380). SMS a Wifi pořád nejde, v autě jsem zkoušel (3C8035730E) s Galaxy S7 a ... vše běželo na první dobrou.. takže jsem lehce nakrknutej a jestli se to nesparví případně s nugátem (android 7/N) nebo mi to někdo nepotvrdí na Honor 8, tak čajňana hážu do bazaru.

Mám Superba II s Columbusem a asi GSM III, protože když jsem zkoušel připojit 6303i, tak telefon ztratil signál.

u Galaxy S7 edge mi to píše jako nepodporovaný telefon. Nějaké rady?

 

Edit, tak mám jednotku, která podporuje pouze rSAP, ale nerozumí si S7, potřebuji tedy novou jednotku.

Editováno: , autor: m.a.x.i.m.u.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem namontoval 3C8035730E, oživil diagnostikou a s S7 šlape skvěle. Dokonce i WiFi jsem si aktivoval. Teď až čas ukáže jak to bude užitečné. Zatím mám jeden problém.

Mám zapnutý rSAP a když mi přijde SMS, tak si ji sice na maxiDOTu přečtu, nebo mi ji přečte TTS, ale v telefonu ji pochopitelně nemám (protože rSAP).

Ale u té SMS je možnost ji zkopírovat na SIM (asi v telefonu). Proběhne to úspěšně, ale v telefonu ji nemohu najít.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí mi někdo s těmito závadami?

Adressword  : 77
VAG číslo: 3C8035730E 
Jméno: Telefon
Popis J412  Telefon      

Rozšířený režim UDS, EV_UHVPremi 002709
Verze software: 0983
Kódování: 020000000100000000000101

Chybové kódy nalezeny

905313 Chybí popis ve schránce ODX
905211 Chybí popis ve schránce ODX
D01300 Chybí popis ve schránce ODX

 

Smažu a hned tam jsou znovu. Nedaří se mi nikde najít co by to mohlo být.....

Jinak to vše funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎29‎.‎1‎.‎2017 at 13:17, Hugo007 napsal:

Tak jsem namontoval 3C8035730E, oživil diagnostikou a s S7 šlape skvěle. Dokonce i WiFi jsem si aktivoval. Teď až čas ukáže jak to bude užitečné. Zatím mám jeden problém.

Mám zapnutý rSAP a když mi přijde SMS, tak si ji sice na maxiDOTu přečtu, nebo mi ji přečte TTS, ale v telefonu ji pochopitelně nemám (protože rSAP).

Ale u té SMS je možnost ji zkopírovat na SIM (asi v telefonu). Proběhne to úspěšně, ale v telefonu ji nemohu najít.....

Když mám 5N0035730C a objednal jsem si 5N0035730D, tak se bude muset taky nějak oživovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...