Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Ahoj, chci se zeptat, jakou jednotku potřebuju, aby mi fungovalo, volání, poslech hudby.kontrakty aspoň na rádiu columbus na maxidotu to ozelim, tam to nepotrebuju vidět. Jde mi o to jaké přesné označení jednotky. Telefon mám Lenovo a800. Počítám to tu už 4h a prostě nevím, která mi toto vše podpoří. Děkuji moc za odpovědi.

P.s tet nemám zadnou krabici pod sedadlem, budu vše dodělávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, koupil jsem Scouta 2009 s GSM II a rad bych do toho nejak chytil iPhone 7 Plus s dobijenim.

Netusite, jestli se na tehnle telefon dela drzak? (Na e-shopu skoda-auto jsem ho nenasel.)
Nebo nevite nekdo, jake je zapojeni tech pinu na GSM II? Kuli napajeni, drzak bych si nejak vyrobil z kydexu.

 

Diky Honza
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

řeším doaktivaci hudby přes BT u kolegova Yetiho 2009, jeden z prvních.

Jednotka je 1Z0 035 729 E, handsfree funguje, ale rád by i přehrávání hudby přes telefon.

Kodování jednotky je 0010411, rádio Bolero a plnotučný maxidot.

Pokud jsem dobře pochopil, tak jednotka nepodporuje A2DP a když už, tak mono, tzn. jedině sehnat novější jednotku, třeba 7P6 035 730 E.

Nebo je možné starou překodovat a dotáhnout ruhý kanál dodatečně z jednotky do Bolera ?

Jedná se o výbavu bez AudioSystemu ...

 

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj všichni , dodělával jsem si BT, rádio Audience mp3, BT jednotka 1Z0 035 729, kabeláž jsem kupoval original. Problém že se nemohu vagem (VCDS) napojit ať ji mohu přepnout do BT modu. Píše : 77 telephone - too many communication errors to continue. To je jednotka v háji?. přitom na maxidotu vidím položku phone, a pokud na ni najedu tak mi napise pripojte tel. do držáku. Mám ročník 2006

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Mám Octavia 2 FL rv 2012, v autě mám Bolero (1Z0 035 156 F) a originální BT (5N0 035 730 D), vše funguje jak má, akorát při přehrávání hudby pomocí BT se na displeji Bolera zobrazí jen "BT-AUDIO" namísto názvu skladby, i šipky na přeskakování skladeb jsou zašedlé. Na fóru jsem vyčetl, že BT musí podporovat AVRCP, aby zobrazovala název skladby a bylo možné ovládat písničky z rádia. Podporuje tato jednotka (5N0 035 730D) tuto možnost nebo je potřeba koupit novější, připadně jakou? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...