Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Děkuju za info, momentálně mám HTC Diamond, spíš teď nevím zda řešit GSM II nebo III rozdíl mezi zařízeníma chápu, ale nevím jaký je rozdíl zvenku a v ceně. Jak pozná řidič jestli je v autě GSM II nebo III? Nebo spíš co byste mi doporučili a proč, a kde to nechat udělat nebo to zvládnu sám?

Sám mám HTC Touch Cruise a na GSMIII se mi nenačítá telefonní seznam.

Měl jsem GSMII a tam se načítal, jenže po updatu softu v Columbusu (2664 pro hlasové ovládání) se mobil s jednotkou nespojil, takže jsem vyměnil GSMII za GSMIII.

K tomu je mimochodem ještě potřeba GSM anténa.

Škodovka sama v tom seznamu komp. tel. uvádí, že na HTC s WM se u GSMIII nenačte seznam.

Pročti si všechny pro a proti.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám mám HTC Touch Cruise a na GSMIII se mi nenačítá telefonní seznam.

Měl jsem GSMII a tam se načítal, jenže po updatu softu v Columbusu (2664 pro hlasové ovládání) se mobil s jednotkou nespojil, takže jsem vyměnil GSMII za GSMIII.

K tomu je mimochodem ještě potřeba GSM anténa.

Škodovka sama v tom seznamu komp. tel. uvádí, že na HTC s WM se u GSMIII nenačte seznam.

Pročti si všechny pro a proti.

...tak jsem prolezl snad všechno a s tím seznamem je to prý řešeno novějším SW, stejně bych šel raději do GSMII - to vypadá, že bude kompatibilnější. Dělá to tu někdo na fóru nebo musím do servisu?

P.S. moc nechápu ten problém s Columbusem, je to nějaká vlastnost nebo náhoda (nemělo by to přece mít vůbec vliv na připojení telefonu s GSMII)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm. S Bluetooth som dopadol ako "sedláci u chlumce". Mám Sony Ericsson C905 (a staršiu K810) a objednal som do novej OII GSM III.

Zle som si pozrel zoznam kompatibilnych telefonov a nevsimol si, ze Sony Ericsson telefony su kompatibilne iba s GSMII. :(

Co teraz ? Menit na Nokiu sa mi nechce. Mam pockat par mesiacov s tym ze sa u Ericssonu nieco kompatibilne objavi alebo si objednat GSMII ? Je mozne to nejako lacnejsie premontovat na GSM II ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jelikož celkem dobře znám obě škodovácké telefonní výbavy, včetně držáků telefonů a zároveň vím, že ani v servisech neví vše, tak rád poradím a odpovím na konkrétní dotazy. Jedna věc je ale nutná - vždy je nutné uvést typ výbavy (GSM II - hliníková krabička, GSM III plastová krabička, jednotky jsou umístěné pod sedačkou spolujezdce), SW jednotky (naspán na jednotce) a zároveň typ telefonu. Snad alespoň pomůžu někomu si tyto výbavy oblíbit :) M.

Dobrý den,

Oceňuji Váš vstřícný přístup v ochotě poradit - takových lidí už dnes moc bohužel není...

Čekám na novou Octavii II s navigací Columbus, MAXI-DOT a HF GSM (UHV) III. Mám telefon BlackBerry 9000 - bude mi tato kombinace fungovat - včetně funkce r-SAP (přenos tel.seznamu, možnost vytáčet na dotykovém displeji atd...)??

Předem mnohokrát děkuji za Vaši odpověď a zdravím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni pratele,

nevim kde vsude jsem narazil na dotazy typu :nefunguje TOUCH HD a Columbus, resp. GSM III. Myslim, ale ze toto vlakno je nejvhodnejsi, tak pisi sem. Protoze, jsem mel problemy a hledal reseni, vim ze tyto dotazy jsou roztrouseny ruzne. Prosim, jestli uvidite, ze ma nekdo problem, odkazte ho sem. A ted k reseni: Zkousel jsem vsechno mozne, napr. zakazat kontrolu pin, nepovolit beam, samozrejem zapnout rsap, i nektere programky od treti strany. Problem vsak byl velmi jednoduchy: A TO NEKOMPATIBILNI serie SIM karty, znacena #B, operatora T-mobile. Jedna se pomerne novou a hodne rozsirenou kartu, proto muze tento problem potkat mnoho z Vas. V prodejne T mobile mi byla vymenena za typ #LB a ta okamzite fungovala, vcetne nacitani telefonniho seznamu i z telefonu (ne pouze ze SIM). Vycte i volana cisla, sms apod. Jak jsem se docetl mohou byt nekompatibilni i jine serie, takze doporucuji #LB. Doufam, ze to nekomu pomohlo a usetri vice casu nez ja. Zatim se mejte Rivelino

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšou to i v tomto dokumentu na stránkách Škodovky.

Mě by zajímalo jaký máš soft v Columbusu a jakou verzi jednotky GSMIII.

Já mám kartu od O2, HTC Touch Cruise, Columbus 3T0 se softem 2664 a jednotku BT HF 5N0 035 730 B HW15 a SW8502 a seznam z telefonu se mi nenačítá :((

Ale pozor na ten dokument ! Tie tabuľky sú veľké a ja som si nevšimol, že sú dve. Pre GSM II a pre GSM III. No a SE sú komatibilné iba s GSM II. :|

Moja chyba, ale bacha na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímává možnost!

GSMIII jednotka není normálně vidět.

Musí se nastavit viditelnost na maxidotu. Telefon - Bluetooth - viditelnost. Ta je jen na 3 minuty.

Kontakty lze posílat jenom jednotlivě (alespoň na Windows Mobile), protože se odesílají jako vizitka.

Po odeslání na maxidotu zvolit uložit. Telefon se taky zepá jestli uložit - na něm dát ne.

Dost limitující je, že se nesprávně přenesou znaky s diakritikou.

Třeba místo písmena č je e s obrácenou čáskou nebo jméno s písmenem ť se u tohoto písmena ořízne atd.

Na Columbusu kontakty nejdou editovat.

Posílání kontaktů přes BT je to určitá cesta jak dostat často používané kontakty do menu na navigaci a potom na ně funguje i hlasové ovládání.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sice zdlouhavé, ale cesta tudy určitě vede. :palec2:

Neví někdo jak se dá vymazat uložený profil v BTHF jednotce?

Potřeboval bych znovu spářit telefon, protože se mi nechce připojovat.

Do auta se připojují 2 telefony a jeden z nich chci ponechat a druhý smazat, ale jak?

Napadá mě přes VAG, ale tam nejdou asi mazat jednotlivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ahoj, ja mam takyto problem, chcel by som do Golfu V s červeným maxidotom namontit BT sadu, niekde na fore som cital ze v jednotkach je rozdiel ci su pre maxidoty s bielym alebo s cervenym displayom, nasiel som ze by som mal pouzit typ 1Z0035729B, telefon chcem pouzit nokia 6500 slide, nemaš nahodou info či tento typ jednotky komunikuje s maxidotom a RNS 510 navi.....dakujem za pripadne info...moc sa v tom nevyznam

Rozdíl je v typu maxidotu (DDp/KPB), toto se ale dá nakódovat diagnostikou. Takže proč ne :) hledej spíš .C (HW35, SW 170)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jeden možná hloupý dotaz. Mám GSM II s Bluetooth a PDA HTC TOUCH HD.

Ovládat telefon včetně seznamů volaných a přijatých čísel jde OK. Zajímá mě jde-li přes Handsfree sadu a bluetooth přehrávat MP3 (aby to šlo přes repro Nexuse).

Dále jak seřadit telefonní seznam podle příjmení a ne podle jmen.

Díky za info.

funkce se jmenuje A2DP alias Audiostreaming. Tato bohužel není podporovaná v handsfree jednotkách. Počkej si na termín KW22/10, dočkáš se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainštaloval som si do Octavie II GSM III.

Zdá ,že všetko pracuje normálne ale

adresa 77 vypisuje závady:

02791-Telephone baseplate (R126)

02794-Shareware version. To decode all DTCs

009 - Please register/Activte

02749-Shareware version. To decode all DTCS

004 - Please register/Activte

Telefon mám Nokiu 6120c.

Poradte ako odstrániť chyby.

A co třeba zkusit originál kódování 20121???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

Oceňuji Váš vstřícný přístup v ochotě poradit - takových lidí už dnes moc bohužel není...

Čekám na novou Octavii II s navigací Columbus, MAXI-DOT a HF GSM (UHV) III. Mám telefon BlackBerry 9000 - bude mi tato kombinace fungovat - včetně funkce r-SAP (přenos tel.seznamu, možnost vytáčet na dotykovém displeji atd...)??

Předem mnohokrát děkuji za Vaši odpověď a zdravím

pozdě, ale snad přeci :)

Fungovat nebude :( nutný nový SW jednotky. K dispozici na PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...