Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Ahoj, jelikož celkem dobře znám obě škodovácké telefonní výbavy, včetně držáků telefonů a zároveň vím, že ani v servisech neví vše, tak rád poradím a odpovím na konkrétní dotazy. Jedna věc je ale nutná - vždy je nutné uvést typ výbavy (GSM II - hliníková krabička, GSM III plastová krabička, jednotky jsou umístěné pod sedačkou spolujezdce), SW jednotky (naspán na jednotce) a zároveň typ telefonu. Snad alespoň pomůžu někomu si tyto výbavy oblíbit :) M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj, jelikož celkem dobře znám obě škodovácké telefonní výbavy, včetně držáků telefonů a zároveň vím, že ani v servisech neví vše, tak rád poradím a odpovím na konkrétní dotazy. Jedna věc je ale nutná - vždy je nutné uvést typ výbavy (GSM II - hliníková krabička, GSM III plastová krabička, jednotky jsou umístěné pod sedačkou spolujezdce), SW jednotky (naspán na jednotce) a zároveň typ telefonu. Snad alespoň pomůžu někomu si tyto výbavy oblíbit :) M.

ahoj, ja mam takyto problem, chcel by som do Golfu V s červeným maxidotom namontit BT sadu, niekde na fore som cital ze v jednotkach je rozdiel ci su pre maxidoty s bielym alebo s cervenym displayom, nasiel som ze by som mal pouzit typ 1Z0035729B, telefon chcem pouzit nokia 6500 slide, nemaš nahodou info či tento typ jednotky komunikuje s maxidotom a RNS 510 navi.....dakujem za pripadne info...moc sa v tom nevyznam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jeden možná hloupý dotaz. Mám GSM II s Bluetooth a PDA HTC TOUCH HD.

Ovládat telefon včetně seznamů volaných a přijatých čísel jde OK. Zajímá mě jde-li přes Handsfree sadu a bluetooth přehrávat MP3 (aby to šlo přes repro Nexuse).

Dále jak seřadit telefonní seznam podle příjmení a ne podle jmen.

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám jiný telefon, ale řazení podle přímení jsem vyřešil prohozením jména a příjmení v telefonu... pomocí Nokia suite to jde snadno... Také přímo Nokia 6300 má v menu volbu zobrazovat jako první příjmení či jméno.

Protože nemám multifunkční volant a seznamem se probírám páčkou pod volantem - a je velmi pracné listovat seznamem... a dvě čísla na která volám v 90% nejčastěji jsem chtěl mít nějak "navrchu" - tzn nemuset je hledat páčkou v maxidotu... přišel jsem na to, že stačí před příjmení dát v seznamu v mobilu mezeru - nic se nezobrazuje, ale jsou umístěni jako první přestože ta jména začínají na D a V.... takže jakmile se otevře na maxidotu seznam, mám tato dvě čísla na prvních dvouch pozicich...

Co zatím nevím je, že příchozí hovory na maxidotu se mi zobrazují jen jako číslo, nikoliv jméno i když v telefoním seznamu číslo i jméno jsou (na mobilu se samozřejmě zobrazuje "volá a jméno"

Nokia 6300 FW 7,21 a GSM2 FW zjistím pokud to někdo pro radu budete potřebovat vědět...

Díky

Editováno: , autor: 1.8T
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainštaloval som si do Octavie II GSM III.

Zdá ,že všetko pracuje normálne ale

adresa 77 vypisuje závady:

02791-Telephone baseplate (R126)

02794-Shareware version. To decode all DTCs

009 - Please register/Activte

02749-Shareware version. To decode all DTCS

004 - Please register/Activte

Telefon mám Nokiu 6120c.

Poradte ako odstrániť chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jem prohledal (ohledně toho zobrazování jména příchozího hovoru) tohle:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=56458

je to teda strašných 500 příspěvků, ale něco o interpunkcích a že se místo toho zobrazuje otazník a nebo prázdá mezera jsem tam zahlédl... ale nevím detaily neboť tento problém nebyl to co jsem hladal....

Zkus projet tohle téma a zadej jako vyhledávací heslo slovo "otazník" "otazníky" "čárky" "háčky" to by mohlo najít a dost odfiltrovat... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainštaloval som si do Octavie II GSM III.

Zdá ,že všetko pracuje normálne ale

adresa 77 vypisuje závady:

02791-Telephone baseplate (R126)

02794-Shareware version. To decode all DTCs

009 - Please register/Activte

02749-Shareware version. To decode all DTCS

004 - Please register/Activte

Telefon mám Nokiu 6120c.

Poradte ako odstrániť chyby.

Vypadá to, že máš nějakou divnou verzi VCDS a špatně nakódovanou jednotku.

Jaké máš kódování a jakou verzi té jednotky?

Máš držák na palubce?

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jem prohledal (ohledně toho zobrazování jména příchozího hovoru) tohle:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=56458

je to teda strašných 500 příspěvků, ale něco o interpunkcích a že se místo toho zobrazuje otazník a nebo prázdá mezera jsem tam zahlédl... ale nevím detaily neboť tento problém nebyl to co jsem hladal....

Zkus projet tohle téma a zadej jako vyhledávací heslo slovo "otazník" "otazníky" "čárky" "háčky" to by mohlo najít a dost odfiltrovat... :D

Díkes, lehce jsem to dnes pročítal a koukám co lidí s tím má problémy, ŘJ versus mobil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainštaloval som si do Octavie II GSM III.

Zdá ,že všetko pracuje normálne ale

adresa 77 vypisuje závady:

02791-Telephone baseplate (R126)

02794-Shareware version. To decode all DTCs

009 - Please register/Activte

02749-Shareware version. To decode all DTCS

004 - Please register/Activte

Telefon mám Nokiu 6120c.

Poradte ako odstrániť chyby.

Napiš Ferdovi25, ten tyhle chyby vyřešil.. on vi jak to nakodovat, taky jsem mel tyto chyby po instalaci GSMIII, poradil mi jak to nakodovat a už mam jednotku bez chyb.. z hlavy ted to kodovani nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

...ahoj všem tady, přesednul jsem z Opelu do nové Octavie a potřeboval bych nějak pořešit bluetooth handsfree, v autě nic takového není, rádio je Swing. Mohl by mě někdo trochu pošťouchnout co budu potřebovat, za kolik atd? Nebo mám sehnat jiné rádio, které to umí v základu? Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HF se dá se dodělat, ale na rádiu Swing nic neuvidíš.

Je potřeba BT HF jednotka,která se dává pod sedadlo řidiče, kabeláž, mikrofon, držák jednotky, krytka a nějaké platové nýty a šrouby.

Pak si musíš rozmyslet jestli chceš GSMII nebo GSM III. Obě možnosti mají své výhody a nevýhody, ale o nich je toho už napsáno celkem dost, tak si to tady trochu projdi.

Tady je taková tabulka kopatibility telefonů http://skoda-auto.cz/CZE/Documents/Catalog...avia_GSM_CZ.pdf

Cena dodělání pohybuje okolo 5 nebo 6 tis.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pořád dumal proč se mi některé příchozí hovory na Maxidotu zobrazí jen jako číslo a jiné jako jméno. (pochopitelně mluvím o číslech a jménech co mám uloženy v seznamu v tlf)

Teď jsem objevil, že číslo musím mít zadáno v plném mezinárodním formátu t.j. +420XXXXXXX a zobrazuje to i jména. Pokud je číslo zadáno jen jako např 602XXXX tak to zobrazuje jen čísla....

Telefon je Nokia 6300 FW 7,02 a GSM II MR2008....

Třeba to někomu pomůže....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápeš to dobře.

Aby sis mohl telefon připojit přes BT, tak potřebuješ jednotku GSMII nebo GSMIII.

Dost záleží jaký máš telefon. Pro GSMIII musí podporovat RSAP.

Děkuju za info, momentálně mám HTC Diamond, spíš teď nevím zda řešit GSM II nebo III rozdíl mezi zařízeníma chápu, ale nevím jaký je rozdíl zvenku a v ceně. Jak pozná řidič jestli je v autě GSM II nebo III? Nebo spíš co byste mi doporučili a proč, a kde to nechat udělat nebo to zvládnu sám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...