Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Vazeni pratele,

nevim kde vsude jsem narazil na dotazy typu :nefunguje TOUCH HD a Columbus, resp. GSM III. Myslim, ale ze toto vlakno je nejvhodnejsi, tak pisi sem. Protoze, jsem mel problemy a hledal reseni, vim ze tyto dotazy jsou roztrouseny ruzne. Prosim, jestli uvidite, ze ma nekdo problem, odkazte ho sem. A ted k reseni: Zkousel jsem vsechno mozne, napr. zakazat kontrolu pin, nepovolit beam, samozrejem zapnout rsap, i nektere programky od treti strany. Problem vsak byl velmi jednoduchy: A TO NEKOMPATIBILNI serie SIM karty, znacena #B, operatora T-mobile. Jedna se pomerne novou a hodne rozsirenou kartu, proto muze tento problem potkat mnoho z Vas. V prodejne T mobile mi byla vymenena za typ #LB a ta okamzite fungovala, vcetne nacitani telefonniho seznamu i z telefonu (ne pouze ze SIM). Vycte i volana cisla, sms apod. Jak jsem se docetl mohou byt nekompatibilni i jine serie, takze doporucuji #LB. Doufam, ze to nekomu pomohlo a usetri vice casu nez ja. Zatim se mejte Rivelino

...však mi to také dalo práce než jsme s T-Mobilem přišli na to, čím to je... (chyba u nás a nebo u nich :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímává možnost!

GSMIII jednotka není normálně vidět.

Musí se nastavit viditelnost na maxidotu. Telefon - Bluetooth - viditelnost. Ta je jen na 3 minuty.

Kontakty lze posílat jenom jednotlivě (alespoň na Windows Mobile), protože se odesílají jako vizitka.

Po odeslání na maxidotu zvolit uložit. Telefon se taky zepá jestli uložit - na něm dát ne.

Dost limitující je, že se nesprávně přenesou znaky s diakritikou.

Třeba místo písmena č je e s obrácenou čáskou nebo jméno s písmenem ť se u tohoto písmena ořízne atd.

Na Columbusu kontakty nejdou editovat.

Posílání kontaktů přes BT je to určitá cesta jak dostat často používané kontakty do menu na navigaci a potom na ně funguje i hlasové ovládání.

??? :) Jaká má být pointa toho všeho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozdě, ale snad přeci :)

Fungovat nebude :( nutný nový SW jednotky. K dispozici na PM

Tak jsem se pokil Blackverry 9000 a GSMIII skřížit - oba se spojili, spárovali, přenesl se telefonní seznam - šlo bez problému vytočit číslo a telefonovat...ale signál po chvíli uplně vypadne...pak se zase chytí a zase vypadne...

Zkoušel jsem spárovat znovu, ale opět t samý...je na to nějaký jednoduchý řeešní, anebo je fakt potřeba přehrá SW?

Jsem z MB - kam se mám obrátit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O té možnosti vím. Jednou jsem to dělal.

Teď nevím, ale jdou mazat profily jednotlivě nebo jen všechny najednou?

Pokud jsi nějakým telefonem připojen, tak můžeš smazat jednotlivě všechny předchozí profily a jako poslední ten tvůj právě připojený. Diagnostikou jdou smazat pouze všechny najednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys to zkusil tak pochopíš....Jsou prostě verze telefony pro které režim vzdálené sim znamená nechat načíst informace jen ze sim karty a ne ze seznamu mobilního telefonu. Kdo má Nokii či podobný telefon ví, že může posílat vizitky na druhý telefon s bluetooth přes bluetooth. No a ty vlastně když to máš spárované tak udělaš přesně to a jen to pošleš do GSMIII jednotky a ta si to bude pak furt pamatovat. U některých telefonů to jde udělat hromadně u některých po jednom.

Ps. No vidíš 2 roky a takovéhle výsledky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se pokil Blackverry 9000 a GSMIII skřížit - oba se spojili, spárovali, přenesl se telefonní seznam - šlo bez problému vytočit číslo a telefonovat...ale signál po chvíli uplně vypadne...pak se zase chytí a zase vypadne...

Zkoušel jsem spárovat znovu, ale opět t samý...je na to nějaký jednoduchý řeešní, anebo je fakt potřeba přehrá SW?

Jsem z MB - kam se mám obrátit??

Zdravím,

Nevíte někdo, kde si tedy nechat přehrát SW jednotky a jaký konkrétní to má být?? Pokud je tedy více označení/možností...

Díky moc za radu - jsem v těchto otázkách laik a rád bych už HF využíval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tuhle jednotku vyvíjím už druhým rokem a něco takového stále nepobírám :D

Nerozumím, proč to nepobíráš?

Napíšu ještě jednou. Z telefonu jde odeslat kontakt jako vizitka přes BT do jednotky v autě.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím jsem se nikde nedočetl, zda je jiný držák pro GSM II a GSM III.... případně číslo dílu pro GSM III.. díky.. měnil jsem GSM II za GSM III, proto se ptám..

Za prvé - je držák (cradle) kam se dává přímo telefon (kompatibilní) a pak konzola - tam se uchycuje telefon s držákem (viz dále)

K GSM III se normálně držák nedává. Zde musím ale upozornit, že je rozdíl mezi konzolí pro GSM II (stříbrná krabička - UHV High+, zobrazuje na Maxidotu) a jinou verzí GSM II (černá plastová - UHV Low, nezobrazuje na Maxidotu). První z High je nekompatibilní, druhá z Low je kompatibilní s GSM III (UHV Premium)

Více info na PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...