Přejít na obsah

Rele palivoveho cerpadla


JaRoY

Doporučené příspěvky

Raz mi neslo nastartovat, tak som pozrel diag. a chyby: rele palivoveho cerpadla (j17) a dalsia bola cidlo teploty chladiacej kvapaliny (G62).

Myslim ze si tieto dve suciastky dokazem vymenit sam, ale potreboval by som keby ste mi poradili, kde sa nachadzaju tieto suciastky. A popripade aj cislo z Etky keby ste mi pozreli.

Fabia Combi 2003 1.4 16V 74kW

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raz mi neslo nastartovat, tak som pozrel diag. a chyby: rele palivoveho cerpadla (j17) a dalsia bola cidlo teploty chladiacej kvapaliny (G62).

Myslim ze si tieto dve suciastky dokazem vymenit sam, ale potreboval by som keby ste mi poradili, kde sa nachadzaju tieto suciastky. A popripade aj cislo z Etky keby ste mi pozreli.

Fabia Combi 2003 1.4 16V 74kW

Dakujem.

Ak ti to neslo len raz, nemusi to byt hned na vymenu. Sleduj to dlhsie, resp. vymaz chyby a uvidis. Inak rele je v pristrojovke v releovom boxe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím,

mám něco podobného, psalo mi tu samou chybu jak psal JaRoY o relé, s tím že se to pak změnilo na zavadu v el.instalaci nebo tak něco, zkusil jsem vyměnit to relé, ale závada je tam furt. Navíc se mi občas stane, že to přestane dodávat palivo za jízdy, nevím proč ale pomůže to když to relé vyndám a zase dám zpět. Kontroloval jsem káble kolem konektoru toho relé, ale nic podezřelého jsem nenašel. Nevíte proč to dělá nebo čím by to mohlo být? Mám fab 1,2 47Kw.

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...