Přejít na obsah

Svítivost origo xenonů


TG_Jirka

Doporučené příspěvky

Kolik máš na nich najeto?Já mám tedy origo philips D2S 4300K a vím že by se měly měnit vždy v páru,ale pravá má 160tis.,levá 40tis. najeto,dost je trápím častými starty(hrubý odhad je 400startů měsíčně) a žádný rozdíl mezi níma nevidím.V noci vidím krásně!Že by jsi měl špinavé či zaprášené čočky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. slepé výbojky - udávaná životnost výrobců je 100tkm pro výbojku, pak slábne, žloutne-nádech do oranžova, nemá takovou svítitvost, samože hranice km se může lišit kus od kusu

2. zašlé čočky - kalné sklo xenonu od pohledu - nutno vyčistit - strašná robota

3. špatně nastavené xenony, možná odešlo nastavovací čidlo a xeny jsou ve spodní poloze

atd atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak auto ma cca 150tis km...

naklápění funguje, startéry taky

ale včera jsem koukal, že má jedna jiný odstín než druhá, takže buď jedna odešla nebo tam někdo dal jinou výbojku(jedno svítí víc do modra a jedno víc bíle)

ja zkusím vyměnit obě výbojky a uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakládat nové téma, ale nedávno mi odešla levá výbojka, kamoš měl jednu náhradní, svítí suprově, jen pravá strana mi poslední dobou svítí do růžova, oranžova, což dřív nedělala. Známka odchodu do věčných lovišt?? Kolik má nalítáno nevím :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakládat nové téma, ale nedávno mi odešla levá výbojka, kamoš měl jednu náhradní, svítí suprově, jen pravá strana mi poslední dobou svítí do růžova, oranžova, což dřív nedělala. Známka odchodu do věčných lovišt?? Kolik má nalítáno nevím :feve:

osobně bych měnil vždy v páru... !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Já sem tam dával odkaz na origo za dobrou cenu.Já jsem sehnal přes Aukro od jednoho borca co prodává xenony.Nejsou to origo,ale cena byla super.Kupoval jsem je za 450kč za kus.Tak jsem si vzal zrovna dvě a mám je tam tři měsíce a zatím super.Vzal jsem si 6000k. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám se sem, nedávno tady bylo téma o výměně výbojek a nastavení xenonů po, dlouho jsem to hledal, ale nenašel...

Potřebuji sehnat 2 výbojky do originál xen. světel O1. Nechci žádné "zaručeně originální" číny atp., a u škodovky se mi to taky nechce kupovat.

Někdo to tady prodává za rozumnou cenu, nevíte kdo to je? Nebo koho doporučíte? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Cocka je z fyzikalniho hlediska kus presne obrouseneho skla, to co je na fotkach je odrazna parabola, ta se obcas znici ale cocku staci jen otrit. Kdyz se povazujou za profiky, meli by pojmenovavat veci pravymi jmeny. Vetsinou staci vyndat cocku a dukladne ji otrit, spalenou parabolu jsem videl jen u aut, ve kterych byla spatne osazena vybojka a ta pak spalila parabolku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cocka je z fyzikalniho hlediska kus presne obrouseneho skla, to co je na fotkach je odrazna parabola, ta se obcas znici ale cocku staci jen otrit. Kdyz se povazujou za profiky, meli by pojmenovavat veci pravymi jmeny. Vetsinou staci vyndat cocku a dukladne ji otrit, spalenou parabolu jsem videl jen u aut, ve kterych byla spatne osazena vybojka a ta pak spalila parabolku.

souhlasím, že názvy nejsou uplně přesný...jinak paraboly jsou uplně šedý a vyhřátím se loupou ale výbojka byla nasazená dobře, takže odraz z takový paraboly je minimální...na nových je diametrální rozdíl ve svítivosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...